“החזרה של קייסי מאוד מרגשת”: פראת’ר חתם באילת

אוק 6, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל אילת החזירה לשורותיה את אחד השחקנים האהובים והמוכשרים ששיחקו בקבוצה בעשור האחרון, קייסי פראת’ר. פראת’ר (בן 30, 1.98 מטרים) הוא בוגר אוניברסיטת פלורידה, כשבעונת הסניור במכללה העמיד פרת’ר ממוצעים של 13.8 נק’ ו-5 ריב’ למשחק. לאחר שהרשים בליגת הקיץ, הוחתם פרת’ר ע”י פיניקס סאנס מהליגה הטובה בעולם אך שוחרר מהקבוצה לאחר כחודש ועבר לשחק בליגת הפיתוח של ה-NBA.
בעונת 2015-2016 חצה פראת’ר את האוקיינוס ונחת בליגה האוסטרלית שם שיחק במדי פרת’ ווילדקאטס מהליגה הראשונה. פראת’ר הספיק ללבוש את מדי אולם מהליגה הגרמנית אך בעונת 2017-2018 חזר לאוסטרליה והפעם לשחק במדי מלבורן יונייטד.
אחרי עונה מרשימה באוסטרליה, חתם פראת’ר בפרומיטיאס פטרס מהליגה היוונית הראשונה ובמדיה העמיד ממוצע של 10.8 נק’ למשחק. את עונת 20/21 פתח פראת’ר בסערה והעמיד ממוצעים של 22.5 נק’ למשחק ומדד משוכלל של 23.8. בנוסף זכה פראת’ר פעמיים בשחקן המחזור, פעם אחת בשחקן החודש, נבחר לחמישיית העונה ולקינוח נבחר לשחקן העונה בליגת ווינר סל. כזכור, העונה המופלאה של פראת’ר הגיעה לסיומה בדקה האחרונה במשחק מספר 2 הדרמטי בסדרה מול מכבי ת”א במהלכה שבר פראת’ר את הברך. הפציעה אילצה את השחקן המוכשר לעבור ניתוח מורכב וגררה זמן החלמה של קרוב לשנה. פראת’ר ימשיך בתהליך ההחלמה שלו שעתיד להסתיים בחודש מרץ 2022 ויחל להתאמן עם הקבוצה בהדרגה תוך ליווי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. פראת’ר חתם באילת לעונה וחצי.

מאמן הקבוצה, אריאל בית הלחמי, התייחס להחתמה: “החזרה של קייסי לאילת מאוד מרגשת אותי ברמה האישית, הוכחנו שמעבר לצד המקצועי אנו יודעים להביע הערכה והוקרה לשחקן מצוין ולאישיות מיוחדת. הצוות המקצועי והנהלת הקבוצה תעטוף את קייסי בכל האמצעים העומדים לרשותנו עד להחלמתו המלאה, ואני משוכנע שהקהל האילתי יזכה ליהנות ממנו בשנים הקרובות”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!