“החוויה ביורובאסקט הייתה יפה, זו חגיגת כדורסל”: סים-סנדר ונה נחת בישראל

ספט 10, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

סים-סנדר ונה, השחקן החדש של הפועל ירושלים, הוא אחד מיחידי הסגולה ששיחקו ביורובאסקט מבין שחקני ליגת העל, בטח כשמוציאים את נבחרת ישראל מהמשוואה ומתחשבים רק בנבחרות האחרות. כעת, הפורוורד האסטוני, שסיים את דרכו בטורניר בשלב הבתים, נחת בישראל ושוחח בנתב”ג עם כלי התקשורת שכללו את אתר “ספורטס רבי”.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

על כך שהוא מצטרף לאנשי ירושלים: “לא ראיתי אותם עדיין אבל אני מתרגש לראות מה יגיע. חיכיתי הרבה זמן אבל סופסוף אני כאן ונתחיל לעבוד”.

על היורובאסקט: “החוויה הייתה יפה, זו חגיגה ופסטיבל של כדורסל, היה לנו קהל ממש יפה איתנו, נפלנו קצרים בכמה משחקים שהיו צמודים ורצינו לעלות לשלב הבא, אבל לצערנו זה לא היה מספיק הפעם. בסך הכל זו הייתה חוויה טובה ועזבנו עם הרגשה חיובית”.

על הציפיות שלו: “אני מקווה שנוכל להכין משהו נהדר, אני לא זכיתי במשהו גדול לאחרונה וגם הפועל לא זכתה בשנה שעברה בתואר, אז אני מקווה שנשיג משהו שוב”.

על האוהדים בהיכל פיס ארנה: “שיחקתי כאן פעמיים עם קבוצה אחרת, יש אווירה באולם ואני מתרגש להתייצב מולם, לראות את האולם המלא ולשמוע אותם עושים את הדברים שלהם”.

על המאמן, אלכסנדר דז’יקיץ’: “אני חושב שהוא עדיין סוג של סרבי מודרני, הוא עשה התאמות בתוך הפילוסופיה שלו, אבל באותו זמן הוא עדיין מספיק ישיר וקשה עם השחקנים. ממה ששמעתי הוא לא משוגע באופן עצום או משהו כך שאני מצפה שזה יהיה בסדר”.

על הכניסה המאוחרת שלו לקבוצה: “אני בכושר אבל צריך להבין שלא שיחקתי עם השחקנים האחרים בעבר כך שזה בוודאות ייקח זמן מסוים, אני מקווה שאוכל להתאים את עצמי במהירות ושזה ייקח רק כמה משחקים, נראה איך זה יילך”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!