הוויזארדס ראויים להערכה: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח לקראת הפליי-אין

מאי 17, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

כאשר וושינגטון וויזארדס הייתה במאזן של 17-32 (%34.7) בתחילת חודש אפריל וברצף של ארבעה הפסדים, זה היה כבר נראה שפניה מועדות להגרלת הדראפט מאשר לפלייאוף. שישה שבועות לאחר מכן וושינגטון סיימה את השליש האחרון של העונה הרגילה שלה בצורה בלתי רגילה במאזן של 17-6 (73.9% אחוזי הצלחה). במשחק האחרון של העונה הרגילה שלה לוושינגטון הייתה הזדמנות לתפוס את המקום השמיני לקראת משחקי הפליי-אין, והקבוצה הצליחה לעשות זאת כשחזרה מפיגור של 16 נקודות הפרש וניצחה את שארלוט הורנטס 115-110. 

Bradley Beal & Russell Westbrook – Photo Credit: Washington Wizards


בראדלי ביל סבל מחוסר מזל בדיוק בזמן, כאשר מתח גיד בברך השמאלית שלו לפני שבוע במשחק מול אינדיאנה, פציעה שהוציאה אותו משלושה משחקים כולל שני הפסדים צמודים באטלנטה. הקלעי השני בטיבו ב-NBA זו השנה השנייה ברציפות הראה קשיחות והחליט לשחק במשחק כשהוא לא בכשירות של 100 אחוז ועזר לוושינגטון לחזור למשחק. אחרי 12 נקודות באחוזים של 4-17 מהשדה בשלושת הרבעים הראשונים, ביל התפוצץ ברבע הרביעי  עם 13 נקודות ברבע בו וושינגטון ניצחה 36-20. ראסל ווסטברוק גם תרם 8 נקודות ב-1-2  מטווח השלוש (5-6 מקו העונשין), ביחד עם שלושה ריבאונדים ושלושה אסיסטים ברבע הקובע לאחר התחלה גרועה.

למרות מה שיצליחו להשיג או לא בפלייאוף, הלחימה שלהם למרות עונה כאוטית שעברה על הקבוצה היא ראויה להערכה ולהערצה. שישה שחקנים שלא שיחקו עקב וירוס הקורונה, העובדה שראסל ווסטברוק סחב פציעה ארוכה שהחלה עוד במחנה האימונים, העונה של תומאס ברייאנט הסתיימה בפציעה ברצועה הצולבת ועוד הרבה דברים אחרים שיכלו לשמש  כתירוצים לעונה שאמורה הייתה להסתיים במשחק ה-72 ב-16 במאי בעונה הצפופה שלהם. אבל זו לא תהיה הדרך של ווסטברוק להיכל התהילה שאמר שלא היה לו אף פעם ספק  שוושינגטון יכולה להפוך את העונה כשכל השחקנים יהיו בריאים. ב-20 המשחקים האחרונים בהם בראדלי ביל שיחק הוויזארדס היו במאזן של 17-3. 

Russell Westbrook – Photo Credit: Washington Wizards


וושינגטון תשחק בבוסטון נגד בוסטון סלטיקס ביום שלישי בשעה 21:00 בערב, כאשר המנצחת תרוויח את המקום השביעי בפלייאוף ותשחק נגד ברוקלין נטס הטעונה. אם וושינגטון וויזארדס תפסיד, היא תארח את המנצחת במשחק של אינדיאנה נגד שארלוט ביום חמישי, כאשר המנצחת במשחק הזה תרוויח את המקום השמיני בפלייאוף  ותיסע לפילדלפיה לסדרה נגד פילדלפיה 76. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!