הוויזארדס ניצלו מהדחה עם ניצחון במשחק 4: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח

יונ 1, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

וושינגטון וויזארדס נשארו בחיים ויוכלו להילחם לפחות לעוד משחק אחד, לאחר שניצחו במותחן 122-114 את פילדלפיה 76 ומנעו סוויפ בסיבוב הראשון של הפלייאוף במשחק מספר 4 מ"קאפיטל וואן ארינה הרועש. לאחר שהובסו במשחק השלישי 132-103 במגרש הביתי שלהם, וושינגטון וויזארדס יכלו בקלות להתקפל ולסיים את רכבת ההרים של העונה הנוכחית, אבל מגיע להם קרדיט על ההתמדה שלהם. וושינגטון שלטה ברבע השלישי ורצה 32-19 והשיגה מספיק תרומה משחקני המשנה ומשחקני המפתח והחזיקה מעמד והשיגה את ניצחון הפלייאוף הראשון שלה זה שלוש שנים.

משחק מספר 4 בין וושינגטון וויזארדס לפילדלפיה 76 היה ייחודי. לאחרונה קרה מקרה עם אוהד במשחק NBA אוהד בקאפיטל וואן ארנה שישב בשורות הנמוכות מסביב למגרש הגיע מהספסל של פילדלפיה, הוא פרץ למגרש רץ לעבר הסל של וושינגטון וויזארדס ועצר את ההתקפה המתפרצת שלהם (הודות להטרדה של בראדלי ביל) האוהד קפץ ונגע בלוח האחורי לפני שנבלם והופל לרצפה על ידי המאבטחים. רשת הספורט מיהרה להכריז שהאוהד יושעה ויואשם בהאשמה פלילית והמשטרה תפתח לאוהד תיק פלילי .


המקרה המוזר הזה ברבע השלישי כל כך צרם שוושינגטון עשתה בכוונה עבירה על בן סימונס ושלחה אותו לקו העונשין שמונה פעמים (למה שנקרא הכה את סימונס) בשלוש הדקות האחרונות של המשחק וזה נראה הגיוני. בן סימונס קלע זריקה אחת משתיים בכל אחד מהפעמים שנשלח לקו, זה לא היה סוף העולם בשביל דוק ריברס המאמן של פילדלפיה והוא הגן על הרכז שלו במסיבת העיתונאים אחרי המשחק. הדבר הזה תרם לוושינגטון והם הצליחו לבצע את התוכנית בחצי המגרש והצליחו להקדים את בן סימונס שקלע נקודה בכל התקפה בממוצע .


בצד החסר מזל , ג'ואל אמביד עזב את המשחק עם כאב בברכו הימנית שייבדק בוודאות בבדיקת MRI ביום שלישי לאחר נפילה חזקה ברבע הראשון שהוציאה אותו מהמשחק לאחר זמן קצר . לאחר מכן לוושינגטון הייתה יותר הצלחה בזמן שהמועמד ל MVP יצא מהמשחק , מפני שזה נתן לקבוצה יתרון בעמדת הסנטר. דניאל גאפורד התחיל אבל צבר שני עבירות מהירות בארבע דקות והסנטר רובין לופז הציל את היום שקלע 14 נקודות באחוזי קליעה של 7-8. בשביל וושינגטון דאוויס ברטאנס ,סבל שוב ממתיחה בשוק הימני לא כתוצאה ממגע , פציעה שכבר גרמה לו להיעדר מהמגרשים לשבועיים בחודש מרץ וזה עלול להיות חדשות רעות אם הוא שוב יאובחן באותה פציעה . יותר מאחרים, אבל היעדרות של ג'ואל אמביד או דאוויס ברטאנס במשחקים שעוד נותרו בסדרה עשויה להטות את הכף .


הקו האחורי של ראסל ווסטברוק ובראדלי ביל קלע ביחד באחוזים איומים של 12-42 מהשדה (29% )אבל לפחות הלכו יותר לקו העונשין וקלעו 20-24 במשחק עם הרבה עבירות ופיסי מאוד. עם תקציב מוגבל להחתים כוכב שלישי בעונה הבאה, הוויזארדס יקוו שרוי האצ'ימורה יוכל להמשיך לפתח את משחקו ולהתפתח להיות הכוכב השלישי ,ההופעה שלו במשחק ההדחה הוא משהו שכל אחד בקבוצה אהב לראות. האצ'ימורה קולע 5-6 מטווח השלוש בסדרה חלק במשחק שלו שהוא עבד קשה לפני העונה, האצ'ימורה קיבל עידוד מראסל ווסטברוק ובראדלי ביל להיות יותר אגרסיבי. הפוורוורד שמשחק שנה שנייה בליגה קלע 20 נקודות ב 8-12 מהשדה כולל 3-6 מטווח השלוש יחד עם 13 ריבאונדים ב 42 דקות של משחק יציב וסולידי שכלל דאנק ושלשה ב-80 שניות האחרונות של המשחק.

וושינגטון תיסע בחזרה לפילדלפיה למשחק מספר 5 בסדרה ביום רביעי עם מטרה וגישה בפגישה שהייתה כבר בחדר ההלבשה לאחר משחק מספר 4 במטרה לחזור לוושינגטון למשחק מספר 6 שייערך ביום שישי .

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!