הוויזארדס מקווים להמשיך במסע המופלא של החצי השני של העונה נגד הסיקסרס בסיבוב הראשון של פלייאוף הNBA. נציגנו בוושינגטון ניל דלאל, מדווח.

מאי 22, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

הוושינגטון וויזארדס שמחים להיות בפלייאוף בפעם הראשונה מזה 3 שנים לאחר תחילת עונה נוראית עם מאזן של 17-32. עכשיו הם ייצטרכו לשחק נגד ג’ואל אמביד המועמד לתואר ה MVP בסדרה של המקום הראשון נגד המקום השמיני במזרח. הסדרה תתחיל בשעה 8 בערב בשעון ישראל בראשון בפילדלפיה. כאמור, וושינגטון תהיה האנדרדוג בסדרה בגלל חוסר היציבות שלהם העונה, המאמן סקוט ברוקס מפגין שיש לוויזארדס את הקו האחורי מהטובים בליגה.

אם וושינגטון רוצה סיכוי לנצח את פילדלפיה ראסל ווסטברוק וברדלי ביל ייצטרכו לשחק ברמה יוצאת מן הכלל נגד ההגנה האימתנית של הסיקסרס עם בן סימונס ומטיס ת’ייבול. ביל חזר מפציעה שמנעה ממנו לשחק ברמה הגבוהה שבה הוא משחק לרוב. בפעם הראשונה זה חודשיים לוויזארדס יהיו 2 ימי חופש בין המשחקים 1,2 ו3 בסדרה. ביל אומר שכנראה לא יחזור לרמה שבו הוביל את הליגה בקליעה. ווסטברוק היה במרדף לאחר משחקי טריפל דאבל כדי לעקוף את אוסקר רובינסון ברשימת כל הזמנים של משחקי טריפל דאבל. המפתח יהיה למנוע איבודי כדור, לתקוף את הסל יותר גם אם אין הרבה שריקות לעבירות מצד השופטים ולגבש את השחקנים ב2 צידי המגרש.

בצד השני של הפרקט, הוויזארדס יהיו עם ידיים מלאות עם אמביד וברוקס יצטרך להמשיך עם רוטציית שלושת הסנטרים שלו הכוללים את אלכס לן, דניאל גאפורד ורובין לופז. על אף הביקורות שברוקס מקבל, ולעיתים רבות בצדק, אני בסדר עם לן בחמישייה הפותחת כדי לתת תחרות פיזית לאמביד בפתיחה מהרגע הראשון כדי למנוע מגאפורד להיכנס לבעיית עבירות. גאפורד בבירור הוא הסנטר הכי מוכשר של הוויזארדס בשני צידי המגרש בהתקפה וגם כמי שמגן על הטבעת. ההוק שוט של לופז עושה פלאים במשחק, אך נראה כמה הוא אפקטיבי מהבחינה הזאת כאשר אמביד או דוויט הווארד- אקס של הוויזארדס יהיו שם מולו בהגנה.

אין שאלה לגבי הצורך של הוויזארדס בקליעה יעילה מחוץ לקשת כדי לנצח את הסיקסרס. דוק ריברס הולך למלא את אזור הצבע מול ביל ווסטברוק כדי להקשות עליהם, אך מאידך זה ישאיר מקום למסירות החוצה לברטאנס, ראול נטו, וגאריסון מתוויוס- אם האחרון יוכל להיכנס לתוך הרוטציות הקפדניות של ברוקס. שנה לאחר שהייתה הקבוצה השמינית בטיבה בזריקות לשלוש בליגה, וושינגטון צנחה העונה לשמינית מהתחתית בזריקות לשלוש עם 35.1%.

ברטאנס הוא נטל הגנתי בחילופים במהלך פיק אנד רול- דבר אשר נראה יותר לעין כאשר הוא לא קולע בהתקפה. עניין זה יכול להביא לאנתוני גיל דקות משחק מהספסל במקום האצ׳ימורה.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!