הוויזארדס מחפשים לרכוב על המומנטום: לקראת המשחק של וושינגטון ודני אבדיה בפילדלפיה

ינו 6, 2021 | דני אבדיה

על ידי Moshe Halickman

למרות הופעה שדני אבדיה יעדיף לשכוח, וושינגטון וויזארדס מגיעים אל המשחק בלילה שבין רביעי לחמישי בפילדלפיה אחרי רצף של שני ניצחונות רצופים לאחר ניצחון מרשים שהושג בדקה האחרונה בברוקלין. אבדיה עשה מעט כדי להשפיע על הניצחון של הוויזארדס בלילה שבין ראשון לשני נגד הנטס, כשהוא קלע 3 נקודות וסיפק ריבאונד בנוסף לאסיסט ב-16 דקות משחק. עבור הוויזארדס, כדי להמשיך את המומנטום שלהם נגד טוענת נוספת על הכתר במזרח, הישראלי הצעיר יצטרך להגדיל את התרומה ההתקפית שלו כדי לנסות ולהעלים את ההגנה חסרת המעוף של הקבוצה.

Deni Avdija EPA-EFE/Rob Car


וושינגטון ואבדיה יפגשו קבוצה לוהטת בדמות הסיקסרס שכבר ניצחו את הוויזארדס בפתיחת העונה. פילדלפיה ניצחה 6 מ-7 המשחקים שהיא ערכה העונה וזה נדמה שיש לה גם את הכישרון וגם את העומק הדרוש כדי להתחרות ברצינות עם כל קבוצה אחרת במזרח. המאמן החדש של הסיקסרס, דוק ריברס, מצא הצלחה מוקדמת דרך המון יוצרי זריקות טובים, וכרגע, 5 שחקנים במדי הסיקסרס קולעים לפחות 12 נקודות בממוצע למשחק. עם אופציות משניות בדמות טוביאס האריס, סת’ קרי ושייק מילטון שתורמים ביחד 47 נקודות בממוצע למשחק לטובת ההתקפה של פילדלפיה, לריברס יש מספיק כוח אש כדי להמשיך להתקיף הגנות שמתרכזות בעיקר בצמד הסופרסטארים בן סימונס וג’ואל אמביד.

Ben Simmons EPA-EFE/ERIK S. LESSER


סימונס והאריס הם פוטנציאלית מאצ’אפים שיכולים ליצור בעיות עבור אבדיה. סימונס כמובן לא מחזיק בג’אמפ שוט משובח, אבל האתלטיות שלו שדומה לזו של גארד והמהירות שלו ביחד עם הגודל שלו כשחקן שמגן על הטבעת הופכים לסיוט הגנתי עבור כמעט כל אחד. האריס לא קרוב לסימונס ברמת הכישרון הפיזי, אבל הרפרטואר ההתקפי שלו יותר שלם. האריס מסוגל ליצור זריקות והוא יכול לצלוף מכל מקום על הפרקט, כאשר הוא בוודאות יותר מתאים לסגנון משחק של בידודים בטווח של חצי מגרש בשונה מסימונס שבנוי לסגנון משחק של מתפרצות.

Russell Westbrook EPA-EFE/JASON SZENES


שחקני ספסל שיכולים להוות מאצ’אפ פוטנציאלי עבור אבדיה הם הסווינגמן מטיס ת’ייבול שנמצא בעונתו השנייה בליגה ונחשב לאתלט מבטיח שעוד לא הצליח לפתח ג’אמפ שוט יציב, בנוסף לטרנס פרגוסון שהגיע בטרייד בקיץ אחרי ששיחק במדי הת’אנדר עם תדמית של שחקן שנוהג יותר להטביע. המפתח ללילה התקפי מוצלח של אבדיה יהיה תלוי אם נאמר את האמת ביכולת שלו לצלוף את הג’אמפ שוטים הפנויים שיגיעו אליו. זה נהיה ברור לאורך שני הניצחונות הראשונים של הוויזארדס שהמתכון להצלחה תלוי בדומיננטיות ההתקפית של הכוכבים ראסל ווסטברוק ובראדלי ביל, וזה כל עוד השחקנים המשלימים כמו אבדיה ינצלו את המבטים הפנויים שלהם באחוז מספיק גבוה שיציב את הקבוצה בשורה אחת עם הקבוצות הטובות ביותר כדי להגיע אל הפלייאוף על אף ההגנה החלשה.

Washington Wizards celebrate EPA-EFE/JASON SZENES


הוויזארדס מחפשים לרכוב על המומנטום בפילדלפיה ב-2 בלילה שעון ישראל לפני שהם ייסעו לבוסטון כדי להשלים בלילה שבין שישי לשבת את המסע של 4 משחקי חוץ.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!