הוא כיכב בהפועל ירושלים בשנתיים האחרונות. כעת הוא מארח אותה עם הפועל תל אביב

דצמ 13, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל תל אביב תארח הערב (שני, 21:00) באולם הדרייב אין את הפועל ירושלים. מי שבשנים הקרובות היה רגיל להיות בצד האורח במפגש הזה והפעם יהיה דווקא בצד המארח הוא עידן זלמנסון. הסנטר (בן 26, 2.06 מטרים), ששיחק בירושלים בעונות 2019/20 ו-2020/21, מעמיד עד כה העונה ממוצעים נאים של 11.8 נקודות (60.3% לשתיים) ו-6.4 ריבאונדים בדרך למדד 14 ב-21 דקות, כשקבוצתו נמצאת במקום העשירי עם מאזן שלילי של 5:3. רגע לפני המפגש של זלמנסון עם האקסית שמוליכה את הטבלה (מאזן 2:6), הבאנו את הראיון שערכנו איתו במדיה דיי שערכה קבוצתו החדשה.

“אני מרגיש עם זה מצוין, אני מכיר את כל השחקנים פה טוב והשחקנים באמת באו נורא רעבים ונורא צמאים להצלחה”, מספר זלמנסון על פתיחת העונה. “אני חושב שיש לנו קבוצה מצוינת, אני מקווה שיתחבר כמה שיותר מהיר ונציג את הכדורסל שאנחנו יכולים כי הפוטנציאל הוא באמת שאנחנו יכולים להגיע רחוק מאוד”.

הפועל ת”א נבנתה עם ציפיות גבוהות אך עד עכשיו לא עומדת בהן. זלמנסון משוכנע שהקבוצה מסוגלת להתחרות על זכייה בתואר, והוא מתייחס למטרות שלה. “זאת השאיפה תמיד, אני חושב שהמטרות הן לנצח כל משחק לגופו, להשתפר ולהראות יכולת טובה, בסוף זה יובל אותנו גם למשחקים על תואר. אני חושב שבעיקר להשתפר כרגע, אנחנו בתחילת עונה, נורא רוצים להציג את הכדורסל הכי טוב שאנחנו יכולים, להתחבר ולהיראות טוב כקבוצה”.

בניגוד לשנתיים בירושלים, בעונה הנוכחית הסנטר לא משחק במפעל אירופי. “הייתי מעדיף שנשחק, כן, אבל אני כרגע מתרכז באמת בלהגיע כמה שיותר רחוק עם הקבוצה העונה וששנה הבאה נבטיח את אירופה, אני חושב שזה יכול לעשות טוב מאוד למועדון ושחקנים פה נורא רוצים את זה”.

בהפועל ת”א זלמנסון משתף פעולה עם שחקנים שהיו איתו בירושלים בדמות הקפטן בר טימור והכוכב ג’ייקובן בראון. “נורא כיף, הם חברים נורא-נורא טובים שלי, שמרתי איתם על קשר, עם בר גם בשנה שעברה כשהוא לא שיחק ועם ג’ייקובן במהלך כל הקיץ, ואני נורא שמח שהם גם בקבוצה, זה נתן לי המון ביטחון ורצון להיות פה”.

לסיום, ניסינו לחץ פרט מעניין כלשהו מזלמנסון. “לוטן אמסלם הפתעת העונה”, הוא מצהיר.

בינתיים, זלמנסון נראה לא רע ואמסלם אכן תופס את המשבצת של אחת מהפתעות העונה. ועדיין, גם הם יודעים שהגיע הזמן להעלות את הקבוצה מקומות בטבלה. לשם כך, זלמנסון יצטרך למצוא דרך להכניע את קבוצתו לשעבר.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!