ההתמודדות עם הסגר והתחביבים שאימץ, האימונים המאולתרים והצפייה בג'ימי באטלר באמצע הלילה: הפרק השני ביומנו של הכדורסלן ג'ף גריי בארץ הקודש

אוק 11, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

הלוואי והיה לי יותר להציע עד עכשיו, אבל כשהעבודה שלך כבר לוקחת הרבה זמן פנוי, ואתה לא יכול ללכת לעבודה בגלל סגר כללי במדינה, אין הרבה דברים שאפשר לספק. בשבוע וחצי האחרונים ביצעתי אימונים ביתיים, בישול, משחקי מחשב, טלוויזיה, והרבה טיולים למכולת.

למזלי היו כמה מגרשי ספורט ליד הדירה שלי, אז התאמנתי ושימרתי יכולות עד כמה שהיה ניתן. כל קלע יודע שלזרוק בחוץ זה לא אידיאלי, אבל זה לבטח יותר טוב מכלום. בנוגע לכוח ולכושר, מחסור בחדרי כושר זה דבר מבאס, אבל כשיש לך את כל היום אין לך תירוץ טוב בשביל לא לעשות את העבודה שלך בבית. אני מקווה שזה זמני, ושכולנו נהיה בחזרה באולמות בהקדם האפשרי.

כעת ניגע בשאר היום שלי. בגלל שלהישאר בכושר לוקח רק כמה שעות בכל יום, יש הרבה מקום לתחביבים נוספים, לפעמים יותר מדי. דבר אחד שניצלתי בשבעת החודשים האחרונים זה אשכרה ללמוד לבשל, שזה הכרחי במידה מסוימת. אחרי שהתפנקתי בזכות לאכול בחדר האוכל בקולג', והארוחות החינמיות באילת בשנה שעברה, ידעתי שזה הזמן שאלמד להיות טוב בזה בעצמי. אם יש דבר אחד שלמדתי בשבועות האחרונים, זה שהפירות והירקות בקריית אתא הן טעימות.

ובנוגע לדברים לא הכרחיים, שיחקתי ב"מיי קריר" בטוקיי 2021 באקס בוקס וואן כתחליף לזה שלא יכולתי לשחק כדורסל אמיתי, ואני בטוח שהרבה שחקנים אחרים במצב שלי עושים זאת. בנוסף, השלמתי פערים בסדרות הטלוויזיה שלי, בעיקר "כנופיית ברמינגהאם" ו"ילדי האנרכיה" לאחרונה, והסגר לא היה כזה רע. כמובן שאני לא יכול לשכוח את ה"אן אף אל רד זון" בימי ראשון בערב, ולעיתים אני מתעורר באמצע הלילה כדי לתפוס את הרבע האחרון של משחק פלייאוף באן.בי.איי- סיום מצער לסלטיקס אבל ג'ימי באטלר היה מדהים במשחק מספר 3…

זה הכל עד עכשיו. אני מסתכל קדימה ומצפה לספק את החוויות שלו בשארית המסע ברגע שנחזור לשגרת חיים נורמלית, מתי שזה לא יהיה. אני מאחל בריאות וביטחון לכולם בזמנים הקשים האלה!

חג שמח,
ג'ף

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!