“הגעתי למקום עם עצמי שאני מוכן לשתף את התחושות שלי, אני שמח שעשיתי את זה”

נוב 24, 2021 | כדורסל, נבחרת

על ידי Dov Halickman

נבחרת ישראל תארח מחר (חמישי, 19:00) באולם הדרייב אין את פולין בפתיחת קמפיין מוקדמות אליפות העולם. אחד השחקנים הבולטים בנבחרת הוא תומר גינת. הלגיונר, פורוורד פריז לבלואה הצרפתית, שוחח עם התקשורת לקראת המשחק.

גינת אמר: “אני שמח לחזור לביקור קצר ובנבחרת ישראל זה כיף להיות עם החברים ועם הקהל שלנו. כיף גדול להיות חלק מהנבחרת. בגלל שלא היה כבר כמה זמן טורניר גדול אנחנו פחות מכירים. אנחנו ממוקדים לקראת שני המשחקים שלפנינו ואני מקווה שנסיים את זה כשבוע מוצלח. אנחנו מכירים את הפולנים טוב. הם גדולים אבל פחות אתלטיים. הם יבואו חזק כדי לנסות לפתוח טוב את הקמפיין. השחקנים של מכבי (תל אביב) מצוינים. אני שמח שהם יהיו חלק מהמשחקים לפי החלטת הצוות. זה מאמץ קבוצתי. אני חושב שהרמה שאני משחק בה היא גבוהה יותר מבעבר וזה משפר אותי בכל המובנים של המשחק”.

על כך שבאופן מעורר השראה חשף את התקפי החרדה שמהם סבל בעקבות המעבר לצרפת לפני יותר משנה, אמר גינת: “הגעתי למקום עם עצמי שאני מוכן לשתף את התחושות שלי, אני שמח שעשיתי את זה ואני מרוכז לגמרי בנבחרת”.

גינת סיכם: “אני חושב שאנחנו יותר מוכנים. אנחנו רואים שיפור מחלון לחלון. אנחנו באים עם סגל מוכן וצוות חדש. אנחנו רוצים להתחיל את השבוע הזה עם נצחונות ולקבל ביטחון. אני מקווה שזה מה שיקרה. אנחנו רוצים לייצג את המדינה בכבוד”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!