הבעת האמון של ראשי הקבוצה, מה הוא אמר לפני כמה שבועות והשאיפות האישיות: הדיווח של נציגנו בוושינגטון על אבדיה

אוק 27, 2023 | דני אבדיה, כדורסל

על ידי Neil Dalal

ניל דלאל הוא נציג אתר “ספורטס רבי” בוושינגטון

כאשר הוושינגטון וויזארדס נפרדו מטומי שפרד באפריל, אפשר היה לחשוב באופן סביר שדני אבדיה יהיה שחקן חופשי-מוגבל בקיץ 2024. להיפך, המשרד הראשי החדש כולל את מייקל ווינגר, וויל דוקינס וטרוויס שלנק העריכו במשך תקופה קצרה שהפוטנציאל הדו-כיווני והחריצות של אבדיה הם התכונות שהם מחפשים עבור שחקן בקבוצה שלהם. עם החוזה של בראדלי ביל שכבר לא מפריע לוושינגטון, למועדון היה מספיק שכר עתידי זמין והוא בחר להחתים את אבדיה להארכת חוזה של ארבע שנים בסך 55 מיליון דולר ביום לפני הדד-ליין.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

“לדני יש הרבה מהמאפיינים שאנו מעריכים בשחקנים שמייצגים את הארגון שלנו. יש לו מנטליות שהקבוצה קודמת לכל, עובד קשה על המשחק שלו, תחרותי, ומחויב לשפר את הקהילה”, אמר מנכ”ל הקבוצה, וויל דוקינס, בהודעה לעיתונות. “העבודה הקשה הזו הביאה לפיתוח משנה לשנה של המשחק הכולל שלו ואנחנו שמחים שהוא ימשיך בהתקדמות הזו כוויזארד”.

“הייתי מאוד שמח וכשקיבלתי את (הארכת החוזה), זה יותר מסתם סכום הכסף שאתה מקבל. זה יותר העובדה שהארגון אוהב אותך, הם רוצים שתישאר, הם מכבדים אותך ומאמינים בך, אז בשבילי זה היה הכי חשוב, אני מרגיש אהוב, אני מרגיש שייך לכאן, וזה הבית שלי. זו הייתה גם הסיבה לחתימה”, החל אבדיה לתאר את הכרת התודה שלו לאחר האימון ביום שלישי. “זה היה מעולה כי ברור שהם לא מכירים אותי הרבה זמן ואני מרגיש שמהזמן שפגשתי אותם – אני חושב שהם אוהבים אותי כשחקן וכאדם ואני מרגיש שהם מנסים לבנות פה תרבות ממש טובה. בשבילי להיות אחת ההחתמות הראשונות זה אדיר. זה אומר המון כאדם וכשחקן. אני מאוד שמח”.

אבדיה, בן 22, היה מוכן לשיעור אולי נמוך מהשוק בעונות הבאות מכיוון שזה עדיין עושר בטווח גודל דורי עבור משפחתו והוא שמח להישאר בבירת ארה”ב – העיר וושינגטון די.סי.

“זה היה מדהים ועבדתי כל כך קשה בשביל זה. ההורים שלי, אני הילד היחיד של אמא ואבא שלי אז הם השקיעו בי את כל החיים שלהם. הם עזרו לי להפוך לאדם טוב יותר, לשחקן טוב יותר. בשבילי, זה שיהיה ביטחון לשאר המשפחה שלי זה מדהים. זה הגשמת חלום”, ענה אבדיה כשנשאל על החגיגה עם הוריו.

“זו לא הייתה החלטה כל כך קשה כי רציתי להישאר בדי.סי ואני מרגיש שדי.סי. זה הבית שלי”, קבע אבדיה לאחר שאמר ‘נראה מה יקרה’ במהלך יום המדיה שלושה שבועות לפני כן. “אני אוהב את האוהדים, אני אוהב את העיר, ואני יודע שאנחנו יכולים לעשות דברים גדולים באמת כאן בעתיד ואני באמת מאמין בזה”.

גם במדיה דיי, אבדיה אמר שהוא רעב להצליח בעונה שלפנינו ולמרות שזו כבר לא שנת חוזה שבה ספורטאים יודעים שמשחק טוב מתגמל אותם בצורה משמעותית, הישראלי נשאר מרוכז בלהעלות את המשחק שלו לשלב הבא. בהחלט מטרה לטווח ארוך, אבל אבדיה רוצה שתהיה לו “השפעה גדולה על שני צידי הפרקט” כי “אתה לא רואה הרבה כאלה ב-NBA היום ואני מנסה להיות כזה”. אם העבודה המוקפדת הקיץ של אבדיה על הקליעה שלו תשתלם, זה יהיה צעד חשוב בכיוון הנכון.

“אני לא משחרר את הגז. אני מרגיש שאני יכול להיות הרבה יותר טוב כשחקן. אני מרגיש שיש לי כל כך הרבה פוטנציאל לעזור לקבוצה הזו להגיע לאן שהיא שייכת. אני הולך לעבוד קשה יותר, אני הולך להשתפר כל יום”, שלל אבדיה אינסטינקטיבית כשנשאל אם יש תחושת הקלה בעקבות הארכת החוזה. “אתה רוצה להצדיק את זה כשחקן וזה ממש חשוב. זה אני, זה האופי שלי, אני כאן כדי לשחק. אני כאן כדי להתחרות ולנצח ולעזור לקבוצה לנצח. כל השאר זה רק בונוס”.

חבל שלא להזכיר שאבדיה מתחיל את העונה כשהוא משחק בלב כבד וחושב על חבריו ומשפחתו הרבים בבית בישראל בתקופות קשות. “זה מצב שצריך להסתיים”, אמר אבדיה.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!