“הבית בו גדלתי”: נדב זילברשטיין מונה למאמן מכבי ראשון לציון

מאי 24, 2022 | כדורסל, לאומית

על ידי Moshe Halickman

מכבי ראשון לציון, היורדת לליגה הלאומית, הודיעה על מינויו של עוזר מאמן נבחרת ישראל, נדב זילברשטיין, למאמן הראשי של הקבוצה, כשהוא למעשה יחליף את דרור כהן שמשמש לצידו כעוזר מאמן הנבחרת, אחרי שהאחרון החליף מוקדם יותר במהלך העונה האחרונה בקבוצה את מאמן הנבחרת, גיא גודס. זילברשטיין, שמזוהה עם עירוני נס ציונה, כבר עלה בעברו מהליגה השנייה לליגה הבכירה, שכן הוא עשה זאת פעמיים עם הקבוצה מלב המושבה, כולל העלייה ההיסטורית בסיום עונת 2012/13, וכעת הוא ירצה להצליח במשימה המרכזית שעומדת לנגד עיניה של הקבוצה שמשחקת בבית מכבי. זילברשטיין כבר עבד בעבר במחלקת הנוער של ראשון לציון וגם כעוזר מאמן במהלך העשור הקודם, כשבנוסף לכך הוא מדריך את קבוצת הכדורסל של תיכון הגימנסיה הריאלית בעיר. זילברשטיין עבד בעבר גם בנבחרות הצעירות של ישראל, כולל בתפקיד מאמן נבחרת הקדטים, והוא כבר מכיר היטב את שחקן ראשל”צ, טל פלד, ששיחק תחתיו בקדטים ובגימנסיה הריאלית.

יו”ר המועדון, יוסי מולדבסקי: “אנחנו שמחים על חזרתו של נדב למערכת הכתומה. נדב מביא עימו ניסיון רב שנים בליגות הבכירות, לרבות שתי העפלות לליגת העל. בנוסף אימן במחלקת הנוער של המועדון במשך שנים והוביל בין היתר את קבוצת הנוער-על לשתי אליפויות המדינה”.

נדב זילברשטיין: “אני שמח ונרגש לחזור למכבי ראשון לציון, הבית בו גדלתי, ורוצה להודות ליו”ר המועדון יוסי מולדבסקי ולהנהלה על האמון. בפנינו עומדת מטרה חשובה והיא להחזיר את המועדון לליגת העל. נעשה הכל כדי לבנות קבוצה אטרקטיבית, מחוייבת ומלוכדת, כזו שיחד עם דחיפת הקהל המסור של הקבוצה תחזיר את הגאווה לעיר”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!