האסיסט של אבדיה לווסטברוק היה הדובדבן שבקצפת: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח

אפר 18, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

הוושינגטון וויזארדס נמצאים עכשיו במלוא המירוץ לתקוות ההעפלה שלהם לפלייאוף לאחר שהשיגו את הניצחון השישי בשבעת המשחקים האחרונים וכעת הם טיפסו והגיעו למצב של שובר שוויון במאבק על המקום העשירי באזור המזרחי המוביל לפליי-אין. בעקבות הניצחון המרשים על הדטריוט פיסטונס 121-100, וושינגטון שיפרה את המאזן שלה ל-23-33 כשנותרו עוד 16 משחקים לסיום העונה הרגילה. דני אבדיה שיחק 24 דקות, בהן לקח רק זריקה אחת בדקות האחרונות של המשחק, אבל בכל זאת הייתה לו השפעה על המשחק במהלך הזמן שלו על המגרש. 


לאחר לילה יחסית אומלל בסטנדרטים של בראדלי ביל במשחק הקודם ביום שישי, בראדלי ביל התאושש וקלע 37 נקודות ב-13-22 מהשדה כולל 4-6 מחוץ לקשת, לאחר שבמשחק הקודם נגד הניו אורלינס פליקנס החטיא את כל תשע הזריקות שלו מחוץ לקשת.  ראסל ווסטברוק השיג את הטריפל דאבל ה-25 שלו העונה, בתוספת של נקודות מהספסל של הרכז המחליף איש סמית׳ והסנטר רובין לופז שקלעו ביחד 31 נקודות באחוזים יעילים של 13-18 מהשדה, כאשר וושינגטון זרמה לניצחון קליל נגד הקבוצה חסרת המזל של הפיסטונס. 

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


רק שלוש נקודות במשחק של דני אבדיה לא אומרות הרבה, אבל וושינגטון היתה בפלוס 20 בזמן שהישראלי היה על המגרש והוא צבר מחרוזות של נתונים סטטיסטיים עם חמישה ריבאונדים, שני אסיסטים, שתי חטיפות וחסימה. דני אבדיה המשיך להראות את היכולת שלו לשלוט בכדור בהתקפות המתפרצות ולבצע את הקריאות הנכונות עבור חבריו לקבוצה, כולל מסירה לאלי הופ לראסל ווסטברוק כמהלך של הדובדבן בקצפת היפה במשחק בניצחון על הפיסטונס. אבדיה לא הולך לתת מספרים קופצי עין מבחינת קליעה בכל לילה אבל הוא מספק מהלכים בלתי נתפסים המשלימים ותואמים בצורה יפה למשחק של הוויזארדס. 


״זה פשוט נהדר מפני שהוא מקבל כל סוג של ביקורת, ומוכן לקבל עצות מועילות, לא משנה מה יהיה המקרה״, כך בראדלי ביל תיאר את את הרצון שלו ללמד את הרוקי. ״הוא פתוח לזה במהלך המשחק, הוא לא הולך לצעוק עליך, הוא רוקי מאוד מכבד ויש לו את העליות והירידות שלו. אני תמיד מנסה לומר לו לנסות לחבק ולקבל את כל ההערות הללו. אני עושה הרבה בלאגן גם במהלך המשחק, רק תראו אותי איך אני מבלגן את המשחק ומאבד כדורים, אבל אני לא אפסיק לשחק. אתה חייב להמשיך לעשות יותר במהלך המשחק, הוא עושה זאת במהלך כל השנה וממשיך להישאר סקרן ומבין שהשנה הזאת הולכת להיות שנת צמיחה והתפתחות, והוא מתמודד עם זה די טוב מפני שזרקנו אותו לאש הרבה פעמים והוא קיבל זאת בהבנה. השמיים הם הגבול בשבילו, ואנחנו זקוקים לו שימשיך להיות מרוכז שלב אחד קדימה וימשיך לצמוח״.

וושינגטון תשוב למגרש בלילה שבין שני לשלישי ותארח את אוקלהומה סיטי ת’אנדר במה שיהיה המשחק הראשון מבין שניים בין שתי הקבוצות הללו בשבוע הבא. אלכס לן (נפצע בקרסול) ורוי האצ’ימורה (נפצע בברך) עזבו את המשחק הלילה בעקבות הפציעות הללו. הם ייבדקו ביום ראשון להערכה מחודשת בה יוכלו לדעת אם יהיו כשירים למשחק הבא בלילה שבין שני לשלישי. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!