הנהלת איגוד הכדורסל הצביעה בעד פירוק מנהלת ליגת העל

נוב 17, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הנהלת איגוד הכדורסל הצביעה היום (רביעי) בעד פירוק מנהלת ליגת העל והחזרת הליגה לשליטת האיגוד. ‏מהאיגוד נמסר כי “הנהלת איגוד הכדורסל הישראלי מחליטה כי ניהול ליגת העל בכדורסל גברים יחזור לאיגוד, וזאת מתום עונת המשחקים 2021/22. בימים הקרובים יוקם צוות באיגוד לקבלת הליגה בצורה מסודרת”.

מנהלת הליגה מסרה בתגובה: “הנהלת איגוד הכדורסל החליטה לקיים היום הצבעה על מנת לפרק את מנהלת הליגה ולהחזיר את ליגת העל לאיגוד. אם אתם שואלים את עצמכם מדוע, התשובה לא קשורה לעתיד הכדורסל הישראלי, אלא לפוליטיקה מוחלטת והרצון של הנהלת האיגוד להפר הסכם שהיו״ר שלה חתם עם יו״ר המנהלת. אתם מבולבלים? גם אנחנו. במקום שאיגוד הכדורסל יהיה גאה בהתקדמות והמקצועיות בה מתנהלת ליגת העל בכדורסל והכבוד שהיא מביאה לכדורסל בישראל ובמקום ללמוד ולנסות לשווק ולמתג את הליגה הלאומית בדומה לליגת העל, האיגוד בוחר בדרך ילדותית ושובר את הכלים. במנהלת הליגה הוחלט לקחת חברת ייעוץ אשר תבדוק, תחקור ותסיק מסקנות לגבי מנהלת הליגה, מבנה הליגה, שיטת המשחקים, עולות יורדות וכו’. בעוד חודשיים לאחר שהתוכנית תושלם ותאושר בדירקטוריון המנהלת, נשמח לשבת עם איגוד הכדורסל. *אנחנו בליגת ווינר סל נמשיך לקדם את הכדורסל והכדורסלן הישראלי ונמשיך לקצור הצלחות למרות המכשולים שמנסה האיגוד לשים בדרכנו*”.

יו”ר מכבי תל אביב, שמעון מזרחי, הגיב: “אני מבקש בהזדמנות זאת להרגיע את הרוחות. אני סמוך ובטוח שנדע להגיע להבנות כפי שידענו אינספור פעמים בעבר. יסוד המחלוקת בין האיגוד והמנהלת הוא מספר העולות והיורדות. נפתור זאת ובכך נתגבר על הבעיה כולה. חשוב לי לציין שכבר לפני שבוע הודעתי שאינני יכול לקחת חלק בישיבה היום. שיהיה טוב אם תידחה למועד אחר אך אם לא ניתן לדחותה, לא אוכל לקחת בה חלק”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!