דרוקר: “עבדנו קשה כדי להתנהל כאילו זה משחק רגיל”

אוק 12, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

אחרי 38 שנה, אירופה חוזרת לרוממה. הפועל חיפה תארח היום (20:00) את גזיאנטפ הטורקית במחזור הראשון של שלב הבתים ביורופקאפ. המועדון יערוך לפני תחילת המשחק הפנינג גדול שיכלול עמדות איפור, מכירת מרצ’נדייז, הפעלות לילדים, תחרויות קליעות, קרטיבים ועוד. בנוסף, ילדים ונשים שיגיעו להפנינג באדום עד השעה 19:00, יקבלו כרטיס כניסה חינם למשחק.

ענו על סקר ספורטס רבי בלינק הבא: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemBcvllO78IECIx4_o1DS1tEmRP8dit6cijgvgVR4-Ac8CXA/viewform?usp=sf_link

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

בבקשה דרגו את פודקאסט “התשיעית באירופה” 5 כוכבים באפליקציות הפודקאסטים

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

מאמן הקבוצה, שרון דרוקר, סיפר על ההכנות לקראת המשחק: “אני חושב שכל מי שמסביב זה באמת חגיגי והיסטורי. עבדנו קשה כדי להפריד את הקבוצה מזה ולהתנהל כאילו זה משחק רגיל. גזיאנטפ הם הקבוצה הפייבוריטית בבית, הם מגיעים מליגה מאוד חזקה עם תקציבים גדולים אבל אנחנו באים לשחק את המשחק שלנו. להילחם ולעשות את הכי טוב שאנחנו יכולים. עשינו הכנה כמו שצריך ונבוא מוכנים למשחק הזה”.

שחקן הקבוצה, דבונטה אפסון, התייחס למשחק: “היה לנו שבוע אימונים קשה. עבדנו קשה כמו שאנחנו תמיד עושים, התמקדנו בעיקר באגרסיביות שלנו. הולך להיות משחק פיזי מאוד. שיחקתי בשנה שעברה נגד שחקנים מהסגל של גזיאנטפ ואני יודע איך הם אוהבים לשחק, וכדי לנצח נצטרך לבוא לשחק קשוח ואגרסיבי מאוד ולתת את הכי טוב שלנו”.

מוריאל לוטאטי הוסיף: “עונה אירופית מתחילה היום. ההתרגשות גדולה! מקווים להציג את היכולת המיטבית שלנו בכל אחד מהמשחקים ולהעפיל לשלב הבא. סופר חשוב למועדון, סופר חשוב לאוהדים ואנחנו השחקנים נעשה הכל כדי להביא גאווה למועדון”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!