דרוקר: “אנחנו מקדישים את המשחק לשוקי מויאל ז”ל”. לוטאטי: “עשינו את זה למענו”

ספט 28, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

שמחה מהולה בעצב בהפועל חיפה שניצחה בחוץ 64:75 את קטאיה הפינית בבולגריה במשחק במסגרת חצי גמר מוקדמות היורופקאפ ובכך עלתה לגמר המוקדמות, שם היא תפגוש את המנצחת במשחק בין וולבס הליטאית לרילסקי ספורטיסט הבולגרית. כעת, הגיע זמן הציטוטים.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

המאמן שרון דרוקר אמר בסיום: “הראינו חבורה מאוד מגובשת, לוחמת, שמשחקת ביחד ותומכת אחד בשני. את המשחק הזה אנחנו מקדישים לשוקי (מויאל ז”ל), האוהד שלנו, היו רגעים מאוד מרגשים תוך כדי ולפני המשחק, דקת דומייה וכל הדברים האלה, הוא חסר לנו. אני גאה בבחורים שלנו, איבדנו את קאדים באיזשהו שלב בסוף הרבע השני עם פציעה, הוא התעקש לחזור למרות שבקושי הלך וזה מראה מה יש לנו בקבוצה, איזה אופי ואיזה לב, אנחנו רוצים לשמור על זה ולהופיע ביום שישי כמו שצריך לגמר”.

מוריאל לוטאטי, שתרם 3 נקודות ב-5 דקות, הוסיף: “לפני הכל חשוב לי להגיד שבכל האווירה בשלושת הימים האחרונים מאז מה שקרה הקבוצה התגבשה ועשינו את זה חד משמעית למען שוקי. בלי קשר לזה הראינו אופי, הראינו שלא משנה כמה כל שחקן משחק ובאיזה עמדה הוא משחק חווינו במשחק אחד מכשולים שחווים בשנה שלמה, אני שמח שעמדנו באתגר הזה וצריך לסגור את העניין ביום שישי”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!