דני שיחק חלק חשוב בהופעה האדירה של ברטאנס: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח על הניצחון של וושינגטון ואבדיה מול דנבר

פבר 18, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

לא משנה התוצאה, הוושינגטון וויזארדס מספקים סוג של כדורסל מרגש, אפילו שזה נראה שהיה להם יתרון מבטיח של תשע נקודות כאשר נותרו שלוש דקות לשחק, הוושינגטון וויזארדס אפשרו לדנבר נאגטס להשוות את המשחק לשוויון 128. בשיא התיאטרליות בראדלי ביל הצליח להרוויח שריקה לעבירה כשנותרה רק עשירית שנייה לסיום המשחק והבטיח את הניצחון של הוויזארדס 130-128, כאשר הם רושמים רצף של שלושה ניצחונות לראשונה מ-2018. דני אבדיה קלע שלוש נקודות עם 1-3 מהשדה, שבעה ריבאונדים ושני אסיסטים ב-21 דקות של משחק כמחליף מהספסל. 

Deni Avdija and Nikola Jokic both with Serbian roots meet before battle – Photo Credit: Washington Wizards


בכניסה ללילה השני ברציפות של משחק, לאחר ששיחקה בלילה הקודם נגד בוסטון סלטיקס, דנבר הגיעה לוהטת כשקלעה 41 נקודות ברבע הראשון. לוושינגטון לא הייתה תשובה לניקולה יוקיץ’ שהיו לו 15 נקודות עם 6-6 מהשדה בפחות מ-10 דקות, וקבוצת החוץ ניצלה את ששת איבודי הכדור של הוויזארדס ל-12 נקודות, כמו כן שישה ריבאונדים בהתקפה שהפכו ל-13 נקודות בהזדמנות שנייה. ראסל ווסטברוק נזף בחבריו במהלך פסק הזמן השני שסקוט ברוקס לקח ברבע הראשון ואותו תיאר סקוט ברוקס: ״נאמרו כמה דברים שבוודאות הגיעו לחלק מהשחקנים שהיו צריכים לשמוע זאת״. ההתחלה של המהפך של וושינגטון מפיגור 41-21, הגיעה מקליעה של שלוש נקודות עם הבאזר של הרבע הראשון של אבדיה. 


בעקבות הריצה של דנבר 37-16 ברבע הראשון, וושינגטון הגיבה בריצה משלה של 35-13 ברבע השני. הוויזארדס קלעו מששת איבודי הכדור של הנאגטס 15 נקודות, ובנוסף דאוויס ברטאנס המשיך את יכולת הקליעה החמה שלו מהמשחק הקודם עם 4-4 מטווח שלוש הנקודות. לאחר שמו ואגנר ואלכס לן התקשו להתמודד עם המועמד ל-MVP ניקולה יוקיץ’ בשלב מוקדם, ברוקס פנה לשחקן הוותיק רובין לופז שהייתה לו הצלחה יתרה. ליוקיץ‘ היו רק שתי נקודות ב-1-6 מהשדה ברבע השני וסיים רק עם 17 נקודות ב-6-15 אחוזי קליעה מהשדה לאחר שלושה רבעים, שזה היה יותר טוב ממה שוושינגטון יכלה לבקש.

אספקט אחד במשחקו של דני אבדיה שבו הוא ממשיך להרשים אותי, הוא שבאופן עקבי הוא ממשיך לנסות לסדר את חבריו לקבוצה לפניו, דוחף את הכדור קדימה בריצה אחרי איבוד כדור, ובמהלך הרבע השני אבדיה יכול היה בקלות לנצל את יתרון הגובה שלו בצבע על מונטה מוריס, אך במקום זאת הוא נשאר עם העיניים למעלה וחיפש את המסירה המושלמת לדאוויס ברטאנס באחד מהערבים הגדולים בקריירה של ברטאנס שבו קלע תשע שלשות במשחק. 


״דני בא כל יום ורק רוצה להיות יותר טוב, הוא רוצה להשתפר״, סקוט ברוקס פירט לפני המשחק. ״אנחנו לא נותנים לשחקני ה-NBA מספיק קרדיט על מה שהם צריכים לעבור בשנה רגילה, השנה הזאת היא לא נורמלית, זה מתיש מבחינה מנטלית ומאוד מכביד כשחקן צעיר, הכל מגיע אליך בצורה מאוד מהירה. עקומת הלמידה היא מאוד קשה. אתה חייב להבין ולמצוא את המשחק שלך בהתאם למה שאנחנו עושים מבחינה התקפית ומבחינה הגנתית, מה עושים במצבים מיוחדים, מה עושים בכדור הביניים, מה עושים בקליעות העונשין, מה עושים בקו הבסיס, בצדדים, בסופי משחקים שאנחנו בפיגור של שתי נקודות ואנחנו צריכים סל של שתי נקודות, ביתרון של שלוש ובכל התסריטים השונים. זה הרבה דברים שמגיעים אלייך ואני חושב שהוא מתמודד עם זה היטב. אני אוהב את איפה שהוא נמצא עכשיו, אני אוהב את הצורה שבה הוא מתחרה יום אחרי יום, חלק מהימים הולכים להראות יותר טובים מהימים האחרים וזה מאוד נורמלי״.

וושינגטון עכשיו תצא בפעם הראשונה העונה למסע משחקים בחוף המערבי ובו תתמודד עם השריון של הבלייזרס, הלייקרס, הקליפרס ושוב הנאגטס, כאשר המסע מתחיל ביום שבת בלילה בפורטלנד. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!