דני ממשיך להשתפר ולצבור ניסיון: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח על הניצחון הביתי הראשון של אבדיה והוויזארדס 107:128 מול פיניקס

ינו 12, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

לאחר החדשות המצערות על כך שהסנטר תומאס בראיינט יחמיץ את עונת 2020-21 עם פציעה ברצועה הצולבת הקדמית, הוושינגטון וויזארדס הגיבו כשנתנו את המשחק הטוב ביותר שלהם העונה עם ניצחון מחוף לחוף בתוצאה 107:128 על פיניקס סאנס שנמצאת כעת במאזן של 4-7. הוויזארדס הוכיחו שהם עדיין מסוגלים להתחרות בכל משחק, אפילו בלי תומאס בראיינט וראסל ווסטברוק שיישב בחוץ בשבוע הזה, עם פציעה בשריר הארבע ראשי השמאלי שהחמירה במחנה האימונים בפילדלפיה. עם תספורת חדשה ומרעננת, דני אבדיה קלע שש נקודת ב-3/6 מהשדה ב-20 דקות משחק בתוספת של חמישה ריבאונדים.

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


“זה המשחק השלם הכי טוב שלנו העונה”, סיכם מאמן וושינגטון סקוט ברוקס את המשחק.

לפני המשחק ביום שני, וושינגטון הגיעו למשחק עם ההגנה הגרועה ביותר ב-NBA עם ממוצע ספיגה של 122.7 נקודות למשחק, כשחלק מהקשיים היו שהם איפשרו ליריבות לקלוע ב-39.6% מקשת השלוש ומדורגים במקום השני הכי גרוע ב-NBA. הגנה יותר טובה על הקליעה מבחוץ, בשילוב של קליעות שלא נכנסו לקבוצת החוץ פיניקס, הובילה לאחוז קליעה אומלל של 4/27 (14.8%) מחוץ לקשת השלוש הרבה מתחת לממוצע שלהם העונה שעומד על 38.2% (התשיעי בטיבו ב-NBA). כדי לגרום לפיניקס להיעצר על 107 נקודות במשחק, הוויזארדס החזיקו אותם על 15 נקודות בלבד ברבע הראשון ו-42 נקודות במחצית הראשונה, כאשר הם ברחו ליתרון גדול מהפתיחה ולא הביטו לאחור.

Photo Credit: Washington Wizards


“היינו מאוד פעילים, אבל פיניקס החטיאו שלשות פנויות”, אמר סקוט ברוקס. “אנחנו לא יכולים לקחת קרדיט על כל דבר, הם החטיאו קליעות פתוחות, אבל אני חושב שההתקפה שלנו עזרה להגנה שלנו. שמרנו על הכדור והיה לנו ריווח טוב, לקחנו זריקות טובות וזה איפשר לנו לחזור אחורה מהר. בהתקפות המעבר, פיניקס לא השיגו הרבה נקודות וככה רצינו לשחק.”


אחרי שסיפק לראשונה בקריירה משחק גדול בליגה הטובה בעולם, דני אבדיה לא היה הכוכב הראשי בלילה שבין שני לשלישי. הרוקי ייקח הלילה את הניצחון ויקבל את הניסיון מכל משחק ומכל יום שה-NBA מביא. מוקדם במשחק, דני התרגש מקליעת חצי המרחק בניתור לאחור של כריס פול למרות ששמר הגנה טובה ויציבה. מבחינה התקפית, הרוקי המשיך לקחת מה שההגנה נתנה לו ולא כפה דבר. אבדיה ניצל את יתרון הגובה של עשרה סנטימטר על דווין בוקר כשלקח אותו בפוסט אפ עם הגב לסל, ניצל את ההזדמנות והגיע לטבעת, אחר כך תפס כדור מחצי מגרש ממסירה של בראדלי ביל וקלע סל בהתקפת המעבר.


“הוא עשה עבודה טובה”, פתח דאוויס ברטאנס כשנשאל על תהליך ההתקדמות של דני אבדיה. “הוא עדיין נמצא בתהליך של למידה, זה לא קל לבוא מאירופה במיוחד בגיל שלו, אתה יכול לראות שהוא עדיין עושה טעויות, אך ככל שהוא לומד מהטעויות הללו, הוא משתפר בכל משחק. בהמשך דני הולך לעזור לנו יותר ויותר.”

וושינגטון ינסו להמשיך את המומנטום מהניצחון הביתי הראשון שלהם, כאשר הם יארחו את יוטה ג’אז ביום רביעי לפני שייסעו למשחק חוץ ביום שישי בדטריוט. בראדלי ביל ודאוויס ברטאנס, דיברו על העובדה שהוויזארדס לא יכולים לקבל מחמאות מניצחון אחד טוב, במיוחד לאור המאזן של שלושה ניצחונות ושמונה הפסדים.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!