דני לא יקבל דקות אם הסיבה לכך לא תהיה מוצדקת: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח על ההפסד של אבדיה והוויזארדס

מרץ 22, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

לאחר שהוושינגטון וויזארדס כבר גברו פעמיים העונה על הברוקלין נטס ששיחקו בלי ג’יימס הארדן במשחקים הללו, הוושינגטון וויזארדס נתנו את המאמץ הכי גדול שלהם כך שהמשחק התחרותי והצמוד לא היה כל כך מפתיע. למרות יתרון של 20-6 בתחילת המשחק, וושינגטון בסופו של דבר נכנעה לברוקלין נטס בתוצאה 113-106, למרות שוושינגטון כבר התקרבה לפיגור של נקודה הפרש כשנותרו שלוש דקות עד לסיומו של המשחק. דני אבדיה קם מהספסל ושיחק 11 דקות בהן לא קלע אף נקודה והחטיא את שני ניסיונות הזריקה שלו, כאשר לדני אבדיה היה את מדד הפלוס מינוס הגרוע ביותר במשחק של הקבוצה עם מינוס 18.

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


ההתקפה של וושינגטון יכולה להיות אחת הטובות ב-NBA כשהיא יכולה להשיג ניסיונות זריקה בכל התקפה. אך כשיש לה 19 איבודי כדור שהפכו ל-27 נקודות של ברוקלין, היא פשוט יורה לעצמה ברגל. לראסל ווסטברוק היו שמונה איבודי כדור במשחק, ולבראדלי ביל היו שישה איבודי כדור שנתקלו הרבה פעמים בשמירות כפולות או בכיסוי של הגנה אזורית מעורבת. סקוט ברוקס זקף את נושא איבודי הכדור לכך שהיה פחות מרווח בהתקפה כשהקבוצה שיחקה ללא דאוויס ברטאנס או כמו שראסל ווסטברוק פשוט אמר, ״זה לא זה״, כשנשאל על הסוגייה הזאת. 


גם סקוט ברוקס וראסל ווסטברוק רמזו על כך שהשחקנים המחליפים של וושינגטון לא באו מוכנים עם הגישה שצריכים להיות בה במשחק. חוץ מרובין לופז, ראול נטו, דני אבדיה ואייזק בונגה שקלעו רק שתי נקודות ב-1-7 מהשדה. לברוקלין נטס תרם חלק נכבד מההתקפה שלהם והעובדה ששחקני הספסל של וושינגטון השיגו מדד פלוס מינוס של מינוס 47 ב-63 דקות של משחק. דני אבדיה שיחק רק שלוש דקות במחצית השנייה ולא נתנו לו צורך לתת מנוחה לשחקני החמישייה. דני אבדיה יקבל דקות משחק בזמן שדאוויס ברטאנס יישב בצד קרוב לשבועיים בעקבות מתיחה בשוק, אבל סקוט ברוקס הראה לדני שהוא לא יקבל דקות אם הסיבה לכך לא תהיה מוצדקת. 

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


״הספסל שלנו לא הגיע למשחק ונעול על תוכנית המשחק״, כך אמר סקוט ברוקס במסיבת עיתונאים אחרי המשחק, ״אין לנו הרבה מקום לטעויות, יש לנו שחקנים שלא משחקים, אנחנו זקוקים לכולם. אנחנו לא יכולים לחלום בהקיץ כשאתה מגיע למשחק, אני חושב שהרכב השחקנים השני שלנו לא שיחקו בדרך בה הם מסוגלים לשחק. ברטאנס לא שיחק אבל זה לא תירוץ, אתה עדיין חייב להיות מוכן למשחק מבחינה מנטלית, אתה לא הולך לקלוע כל זריקה ולקרוא כל מהלך או תרגיל במשחק אבל אתה חייב להיות מוכן למשחק מבחינה מנטלית, זה הדבר הכי קל לעשות, לשחק חזק ולהיות עם הראש במשחק״.


״אנחנו צריכים שכל השחקנים שלנו יהיו מוכנים, זה הדבר הכי פשוט שיש״, כך הצהיר ראסל ווסטברוק והזכיר את שחקני הספסל של הקבוצה, אנחנו שמנו את עצמנו במצב של לנצח את המשחק והיינו זקוקים שכולם בקבוצה יהיו מוכנים״. 

וושינגטון תקווה לחזור לטור הניצחונות נגד הניו-יורק ניקס נגדה היא תשחק פעמיים ברציפות ביום שלישי בלילה וביום חמישי בלילה ובכך תסיים את המסע שלה בניו-יורק.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!