דני יהיה חייב ללמוד להתרומם מזה: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח על התבוסה של אבדיה והוויזארדס מול שארלוט

פבר 8, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

העונה של וושינגטון וויזארדס הולכת במהירות ומאבדת שליטה, ומגיעה לנקודה שאין ממנה חזרה, בעקבות ההפסד 97-119 לשארלוט הורנטס, פחות מ-48 שעות לאחר התבוסה למיאמי היט 95-122. יכולת גרועה מאוד בהגנה על הקליעות מהשלוש ועל התקפות המעבר, גרמה לוושינגטון וויזארדס להיות בפיגור דו ספרתי בשלב מוקדם של המשחק ממנו הם לא הצליחו לחזור ולהיות אפילו תחרותיים במחצית השנייה. ב-15 דקות בלבד של משחק, אבדיה קלע ארבע נקודות ב-2-5 מהשדה, שני ריבאונדים ושני אסיסטים.

Photo Credit: Washington Wizards


כאשר הם ספגו 69 נקודות במחצית הראשונה, הוושינגטון וויזארדס אפשרו להורנטס לקלוע 10 שלשות ולקלוע 10 נקודות מ-8 איבודי כדור במהלך שני הרבעים הראשונים. כאשר הם ספגו 102 נקודות לפני שהרבע הרביעי התחיל, הוויזארדס היו רחוקים מהישג יד כבר בשלב הרבה יותר מוקדם. שארלוט קיבלה תרומה מכל השחקנים, עם שישה שחקנים שקלעו בספרות כפולות, בעוד שלוושינגטון לא היה אף אחד מלבד בראדלי ביל עם יותר מ-15 נקודות.

״חייבת להיות לנו קצת גאווה ונבזות, אין לנו נבזות, אנחנו נותנים לקבוצות לעבור מעלינו בקלות וזה ממש מתסכל״, כך בראדלי ביל סיכם.

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


הרוקי של הוויזארדס המשיך לפתוח בכל המשחקים שבהם השתתף העונה, אבל ביום ראשון  אבדיה ירד לספסל בפתיחת המחצית השנייה ודאוויס ברטנס פתח במקומו. לפני המשחק, סקוט ברוקס דיבר על קטע וידאו שאותו החזיק רק עם אבדיה ורוי האצ’ימורה ביום שבת בהכנות למשחק של יום ראשון והוא קיווה שזה יביא לתוצאות. אך ללא ספק ברוקס לא היה מרוצה ממה שהוא ראה.

״היינו חייבים לעשות שינוי, היינו נחותים באופן ניכר ואנחנו היינו זקוקים לאנרגיות אחרות משחקנים אחרים״, כך סקוט ברוקס ענה למעשה ללא תשובה על כך שדני אבדיה ירד לספסל במחצית השנייה. ״הוא צריך להיות מוכן למשחק הבא. זו ליגה קשה ואתה חייב ללמוד משחק אחרי משחק ויום אחרי יום, הוא חייב להתאושש ולהתרומם בחזרה ולשחק יותר טוב מחר. אנחנו צריכים שהוא יהיה יותר עקבי בחלק מהדברים, אנחנו לא ביקשנו ממנו שיקלע את כל הזריקות, אנחנו רק מבקשים  ממנו להתכונן ולהיות מודע על מי הוא שומר ולדעת איך לשמור, זו תוכנית הסקאוטינג שבה אנחנו חייבים להיות טובים יותר״.


בצד החיובי הקטן שכן ראינו עוד ניצוץ ביכולות הכדרור של בן ה-20 בהתקפות המעבר שהוא מצא את ראסל ווסטברוק במסירה לסל קל בצבע. זה יהיה תמים לחשוב שאבדיה יהפוך לשחקן מושלם באופן מיידי, לבוא לארץ חדשה ללא ליגת קיץ וללא הכנה רגילה בטרום עונה, זו הסיבה שוושינגטון תמיד לוקחים את טווח הראייה הארוך בהתפתחות שלו.

״השמיים הם הגבול בשביל דני״, כך חברו לקבוצה איש’ סמית‘ הוותיק אמר. ״הוא עובד וממשיך לדחוף וללחוץ, הוא הולך להשיג כל מה שהוא יוכל וירצה. ״אני שמח על תהליך ההתקדמות שלו, הוא יכול לקלוע וליצור, הוא ממש טוב והוא לא מוערך יתר על המידה  בחסימה ובפוסט-אפ. הוא ממש טוב בפיק אנד רולים ויש לו גודל טוב מבחינה הגנתית, הוא באופן עקבי הולך ומשתפר ויש לו עוד הרבה מה להראות בקנה״.

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


מסע משחקי החוץ של וושינגטון יסתיים בשיקגו ביום שני במשחק השני ברציפות לילה אחרי לילה. הבולס כבר ניצחו פעמיים את הוויזארדס בסדרה של שני משחקים בוושינגטון בתחילת העונה.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!