דני אבדיה הראה ניצוצות עם דאבל-דאבל ראשון ב-NBA: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח

אפר 2, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

בראדלי ביל החמיץ את המשחק השלישי ברציפות שלו כשהוא עדיין סוחב את החבלה בירך וההתקפה של הוויזארדס התקשתה מאוד כתוצאה מחסרונו של ביל, דבר שהשפיע בצורה לא מפתיעה גם על ההגנה של הוויזארדס. לאחר שהביסו בנוחות את הדטרויט פיסטונס בבית ביום שבת. פחות משבוע לאחר מכן במשחק החוץ דטרויט הייתה הדומיננטית במשחק והביסה את וושינגטון בתוצאה 120-91. דני אבדיה שוב פתח בחמישיה ושיחק 34 דקות בהן קלע 11 נקודות באחוזי קליעה של 4-10 מהשדה וקטף 10 ריבאונדים בדרך לדאבל-דאבל הראשון בקריירת ה-NBA שלו. 


אותם הנושאים שעלו והציקו לוושינגטון במשך כל העונה עלו שוב הלילה בדטריוט. לקבוצת החוץ היו 15 איבודי כדור מהם ראסל ווסטברוק היה אחראי לתשעה איבודי כדור (אחד פחות מקוואדרופל דאבל),שהפכו ל-24 נקודות של הקבוצה הביתית. הוויזארדס התקשו בקליעה מחוץ לקשת וקלעו ב-26% (5-19) קרוב לאותם אחוזים גרועים שקלעו מקו העונשין ב-32% (6-19) שנתרמו לצדקה והיו נקודות בחינם. למען הסדר הטוב, לפיסטונס היו 10 ריבאונדים בהתקפה אותם הם הפכו ל-18 נקודות בהזדמנות שנייה. כל הדברים הללו ביחד הם הסיבות לאיך אתה מפסיד ב-29 נקודות הפרש לקבוצה המדורגת נמוך ממך ומאזנה עומד עכשיו על 14-34.

״האינטינסיביות שלנו בהגנה, לא הייתה לנו שום התנגדות, זה פשוט אחד מאותם לילות״, כך ראסל ווסטברוק הסביר לאחר התבוסה הגדולה. ״הרבה דברים השתבשו שאנחנו לא יכולים להדגיש אותם, הרבה מהדברים הללו מתחילים ממני. עשיתי עבודה גרועה ולא דאגתי לשמור על הכדור, לא הייתי המנהיג הכי טוב שאני יכול להיות, המשחק הזה היה בידיים שלי ועל הכתפיים שלי. אני חייב לעשות עבודה יותר טובה בהנהגת הקבוצה בהתאם למי שמשחק.  אני אחראי לאנרגיה שלנו, למאמץ ולהשקעה ואני לוקח את האשמה עליי״.
 

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


לאחר כפי שנטען אחת ההופעות הגרועות והקשות בקריירה הצעירה שלו בה קלע 1-10 מהשדה ויצא מהמשחק בשש עבירות, לדני אבדיה לא היה את המשחק בו קיווה לחזור ולהתאושש. דני אבדיה סיים עם המינוס פלוס הגרוע ביותר בקבוצה מינוס 31 בזמן שהיה במגרש. הפלוס-מינוס בוודאות היא לא תמיד הסטטיסטיקה המושלמת המעידה על ההופעה של שחקן בודד, אבל היא מדגימה את הדומיננטיות של החמישייה הפותחת של הפיסטונס ומדגימה מספר נקודות שונות במהלך העונה. דני אבדיה בן ה-20 הראה כמה ניצוצות ממה שהוא כבר הציג, והוויזארדס יקוו להרחיב על מה שכבר כולם חייבים להבין שההתפתחות של דני היא לא תהליך קצר.


וושינגטון תחזור הביתה למשחק נגד הדאלאס מאבריקס ביום שבת לפני שתצא למסע ארוך של שישה משחקי חוץ כולל ארבעה משחקים בחוף המערבי.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!