דירוגי ספורטס רבי: 5 הסמול פורוורדים הטובים בישראל

ינו 17, 2023 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

דירוגי ספורטס רבי, שבהם השתתפו באופן פעיל חברי “קהילת ספורטס רבי” בלבד, נמשכים עם חשיפת דירוג הסמול פורוורדים הכי טובים בישראל! מיהם השחקנים שהגיעו למקומות 1-5, כולל האחד שתפס את הפסגה? איזה שחקנים נוספים הועמדו לבחירה ומה היה הציון הממוצע והמיקום שלהם? כל התשובות בפנים.

הצטרפו לקהילת ספורטס רבי בלינק הבא: https://chat.whatsapp.com/DxcewEZbtu79vTeeGOsAMk

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.
ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הועמדו לבחירה אך לא נכנסו (המיקום הוא המספר שמימין לשחקן, בסוגריים: הציון הממוצע): 21. גיא פניני (4.03), 20. אוסטין הולינס (4.31), 19. פרדריק בורדיון (4.64), 18. טריי מקלין (4.72), 17. איגור קולשוב (4.725), 16. רפי מנקו (4.825), 15. ספנסר וייס (4.925), 14. חואקין שוכמן (5.175), 13. כרם משעור (5.20), אדם אריאל (5.26), 11. נתנאל ארצי (5.45), 10. רוני הארל (5.45), 9. סי ג’יי וויליאמס (5.65), 8. גולן גוט (5.675), 7. עמית שמחון (5.70). 

כמעט נכנס (מקום 6): שון דאוסון – 5.725

היציבות אומנם לא נמצאת שם, אבל כשהישראלי של הפועל חולון נכנס לעניינים במשחק נתון הוא פשוט יכול להתפוצץ מבחינה התקפית בזכות הכישרון העצום שנוטף מהידיים שלו.

Shawn Dawson – Photo Credit: Yehuda Halickman

5. סנדי כהן – 5.925

המתאזרח של בני הרצליה שומר בצורה יוצאת מן הכלל בהגנה כשהוא מחזיק באתלטיות מדהימה שמובילה אותו לחסימות אדירות ולהטבעות מפלצתיות, בנוסף לכך שהעונה הוא שיפר מאוד את הקליעה מחוץ לקשת וכעת נחשב למנייה בטוחה משם.

Sandy Cohen – Photo Credit: FIBA

4. ג’יי פי טוקוטו – 6.325

שחקן הפועל תל אביב יכול לשמור בצורה מופתית על כל חמש העמדות בהגנה, לקחת ריבאונדים, לייצר לאחרים ולהטביע בצורה מפלצתית. הקליעה שלו היא רחוקה מלהיות משביעת רצון, אבל הגיוון בשאר האספקטים במשחק שלו הופך אותו לנשק חשוב.

JP Tokoto – Photo Credit: Yehuda Halickman

3. בונזי קולסון – 6.625

מי שנחשב לפצצת האנרגיה של מכבי תל אביב עושה עונת בכורה מצוינת ביורוליג כשהוא קולע מחצי מרחק עם הגב לסל, צולף שלשות קשות, משתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט וחוטף וחוסם בהגנה.

Bonzie Colson – Photo Credit: Dov Halickman

2. ליוואי רנדולף – 6.71

מלף הסלים של ליגת האלופות בעונה שעברה הוא אחד השחקנים המובילים בהפועל ירושלים כשהוא יודע לייצר לעצמו ולאחרים בצורה נהדרת בנוסף לעבודה הגנתית איכותית.

Levi Randolph – Photo Credit: Dov Halickman

1. ג’ורדן מקריי – 7.80

האיש שתומר גינת אמר עליו שהוא השחקן הכי טוב ששיחק איתו בקריירה מוכיח למה במדי הפועל תל אביב כשהוא חודר היטב, קולע מבחוץ ונועל בהגנה בצורה יוצאת מן הכלל כולל חטיפות וחסימות בנוסף לכך שהוא יודע למסור לאחרים ולהטביע בצורה מפלצתית.

Jordan McRae – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!