דירוגי ספורטס רבי: ענו על סקר הלגיונרים

מרץ 1, 2023 | כדורסל, לגיונרים

על ידי Moshe Halickman

אתר “ספורטס רבי” גאה להשיק פרויקט חדש, שהוא דירוג מיוחד של כל 6 הלגיונרים הישראלים הבכירים לפי ההצבעות של חברי קבוצת הוואטסאפ “קהילת ספורטס רבי”, כחלק נוסף ל“דירוגי ספורטס רבי” ולסקר המאמנים שכבר התפרסמו! זוהי למעשה הפתעה נוספת שממנה נהנים חברי הקהילה בלבד.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

החוקים הם ברורים: העונים על המשאל, שהם חברי קהילת ספורטס רבי בלבד (עוד לא הצטרפתם לקבוצה? ממש לא מאוחר להצטרף, מאות אנשים כבר נמצאים בפנים! לחצו כאן כדי לדרג ולהשפיע! הלינק להצטרפות נמצא גם כאן למעלה, כשבקהילה עצמה יישלח הסקר הבלעדי שגם יופיע בתיאור הקבוצה), נדרשים לתת לכל לגיונר ישראלי ציון מ-1 עד 10, כשאם יש לגיונרים מסוימים שהם לא מעוניינים לתת להם ציון מכל סיבה שהיא אז הם יכולים לעשות זאת ולעבור ללגיונר הבא. הדירוג ייקבע לפי הציון הממוצע שיקבלו הלגיונרים. על הסקר יש אפשרות לענות רק היום, כשבהמשך השבוע יתפרסמו התוצאות המלאות.

במידה שלגיונרים מסוימים יהיו בשוויון (לדוגמא: שני לגיונרים עם ציון 8 בממוצע) אז הלגיונר שיותר אנשים נתנו לו ציון ימוקם גבוה יותר בדירוג (לדוגמא: לגיונר שקיבל 61 קולות לעומת 60 יזכה לקדימות), ובמידה שגם שם יהיה שוויון אז הסדר ייקבע לפי הלגיונר שהתקרה שלו הייתה גבוהה יותר (לדוגמא: לגיונר מסוים קיבל ציון 10 כציון הכי גבוה לעומת לגיונר שהציון הכי גבוה שלו היה 9), ואם גם שם יש שוויון אז הדירוג ייקבע לפי הלגיונר שהרצפה שלו הייתה נמוכה פחות (לדוגמא, לגיונר שהציון הכי נמוך שקיבל היה 7 ימוקם מעל לגיונר שהציון הכי נמוך שלו היה 6).

אז לאיזה מקום כל אחד יגיע ומי יתפוס את הפסגה? תצטרכו להצביע ולהשפיע ולאחר מכן לחכות ולגלות…

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!