דירוגי ספורטס רבי: התוצאות של סקר הלגיונרים

סקר הלגיונרים, שבו השתתפו באופן פעיל חברי “קהילת ספורטס רבי” בלבד כחלק נוסף ל”דירוגי ספורטס רבישהתפרסמו מוקדם יותר העונה, מגיע לשיאו עם חשיפת התוצאות המלאות! באיזה מקום סיים כל אחד מהלגיונרים הישראלים, ומה היו הציונים הממוצעים? מי תפס את הפסגה? כל התשובות בפנים.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

6. גבי צ’אצ’אשווילי – 5.61

הסנטר בן ה-23 (2.10 מטרים) של באמברג הגרמנית עובד על פיתוח המשחק שלו תחת אורן עמיאל ומתחיל להשתלב בנבחרת הבוגרת בעונה שבה הוא גם משתתף ביורופקאפ. מציג משחק מגוון כשהוא יכול לסיים מבפנים, לקחת ריבאונדים בשני צידי הפרקט, לשמור היטב על כל חמש העמדות בהגנה, למסור החוצה ולעיתים גם לקלוע מבחוץ.

Gaby Chachashvili – Photo Credit: Yehuda Halickman

5. יובל זוסמן – 5.91

הפורוורד בן ה-24 (2.00 מטרים) של אלבה ברלין מנסה לקפוץ מדרגה בגרמניה. זוסמן כן מצליח לחתוך היטב לסל ולשמור בצורה נהדרת בהגנה.

Yovel Zoosman – Photo Credit: Dov Halickman

4. מקס היידגר – 6.02

הרכז בן ה-25 (1.91 מטרים) של באסקוניה נענה לאחרונה להצעה המפתיעה מהיורוליג, ובינתיים מתקשה לתרום שם אך מצטיין בליגה הספרדית החזקה. חורר רשתות וייצר לאחרים קודם לכן בגרמניה ובטורקיה, ויהיה מעניין לראות האם הדרכים שלו ושל נבחרת ישראל יצטלבו מחדש.

Max Heidegger – Photo Credit: FIBA

3. תמיר בלאט – 7.11

הרכז בן ה-25 (1.85 מטרים) פתח את העונה הנוכחית בצורה יוצאת מן הכלל במדי אלבה ברלין כשכיכב ביורוליג תוך שהציג את סגנון המשחק המרהיב שלו שכולל מסירות מצוינות ויכולת קליעה איכותית מחוץ לקשת, כאשר הוא מדורג חמישי במפעל הבכיר באירופה בכל הנוגע לשלשות מדויקות בממוצע למשחק (2.2). בלאט וקבוצתו אומנם נראים הרבה פחות טוב מאז, אך יש לזכור שהוא גם הצעיד את אלבה לזכייה בדאבל הגרמני בעונה שעברה.

Tamir Blatt – Photo Credit: Euroleague.net

2. ים מדר – 7.28

הרכז בן ה-22 (1.90 מטרים) של פרטיזן בלגרד עובר עונה טיפוסית תחת ז’ליקו אוברדוביץ’ ומנסה להגיע לפלייאוף היורוליג, כשבינתיים העסק מצליח. קולע בצורה טובה בעונת הבכורה שלו ביורוליג, שומר בהגנה ומייצר מעט לאחרים.

Yam Madar – Photo Credit: Euroleague

1. דני אבדיה – 7.89

הפורוורד בן ה-22 (2.06 מטרים) של הוושינגטון וויזארדס, שנבחר במקום התשיעי בדראפט האן.בי.איי ב-2020, עדיין עובר הרבה עליות ומורדות, אבל בסך הכל הישראלי היחיד בליגה הטובה בעולם רושם את עונת השיא שלו בארצות הברית. אבדיה מגוון מאוד במשחק שלו, כשהוא נותן תרומה משמעותית בריבאונד, מייצר לאחרים ותורם בהגנה. 18 אנשים נתנו לו את הציון 10 בדרך לפסגה.

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!