דירוגי ספורטס רבי: דרגו את תצוגות היחיד האייקוניות של העונה בכדורסל הישראלי

על ידי Moshe Halickman

אתר “ספורטס רבי” גאה להשיק דירוג חדש בשם “תצוגות היחיד האייקוניות של העונה בכדורסל הישראלי”, שהוא דירוג מיוחד של כל התצוגות האייקוניות שהיו בכדורסל הישראלי בעונה שהסתיימה לפי ההצבעות של חברי קבוצת הוואטסאפ “קהילת ספורטס רבי”, כחלק נוסף ל“דירוגי ספורטס רבי” ולסקרים נוספים שכבר התפרסמו! זוהי למעשה הפתעה נוספת שממנה נהנים חברי הקהילה בלבד.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

החוקים הם ברורים: העונים על המשאל, שהם חברי קהילת ספורטס רבי בלבד (עוד לא הצטרפתם לקבוצה? ממש לא מאוחר להצטרף, מאות אנשים כבר נמצאים בפנים! לחצו כאן כדי לדרג ולהשפיע! הלינק להצטרפות נמצא גם כאן למעלה, כשבקהילה עצמה יישלח הסקר הבלעדי שגם יופיע בתיאור הקבוצה), נדרשים לתת לכל תצוגות היחיד האייקוניות שהיו בעונה שהסתיימה בליגת העל ציון מ-1 עד 5 על פי גודל התצוגה האייקונית (לאו דווקא מדובר רק על האיכות של השחקנים מבחינה מקצועית באותן הופעות, אלא בעיקר על רמת האייקוניות/סמליות של התצוגות שסיפקו), כשאם יש תצוגות מסוימות שהם לא מעוניינים לתת להן ציון מכל סיבה שהיא אז הם יכולים לעשות זאת ולעבור לתצוגה הבאה. הדירוג ייקבע לפי הציון הממוצע שיקבלו התצוגות. על הסקר ניתן יהיה לענות רק היום, כשבהמשך השבוע יתפרסמו התוצאות.

במידה שתצוגות מסוימות יהיו בשוויון (לדוגמא: שתי תצוגות עם ציון 4 בממוצע) אז התצוגה שיותר אנשים נתנו לה ציון תמוקם גבוה יותר בדירוג (לדוגמא: תצוגה שקיבלה 61 קולות לעומת 60 תזכה לקדימות), ובמידה שגם שם יהיה שוויון אז הסדר ייקבע לפי התצוגה שהתקרה שלה הייתה גבוהה יותר (לדוגמא: תצוגה מסוימת קיבלה ציון 5 כציון הכי גבוה לעומת תצוגה שהציון הכי גבוה שלה היה 4), ואם גם שם יש שוויון אז הדירוג ייקבע לפי התצוגה שהרצפה שלה הייתה נמוכה פחות (לדוגמא, תצוגה שהציון הכי נמוך שקיבלה היה 3 תמוקם מעל תצוגה שהציון הכי נמוך שלה היה 2).

אז מה יהיה הדירוג של התצוגות ואיזו תצוגה תתפוס את הפסגה? תצטרכו להצביע ולהשפיע ולאחר מכן לחכות ולגלות…

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!