דירוגי ספורטס רבי: דרגו את השחקנים הכי טובים שגיא פניני שיחק איתם ונגדם

אוג 4, 2023 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

גיא פניני צפוי להודיע על פרישה מכדורסל ביום שני הקרוב (16:00) בהיכל המכבים במסיבת עיתונאים מיוחדת שתערוך מכבי תל אביב, כשהוא יתלה את נעליו ויעבור לעמדת עוזר המאמן של הקבוצה. רגע לפני, אתר “ספורטס רבי” שמח להשיק דירוגים מיוחדים של 10 השחקנים הכי טובים שפניני שיחק איתם בקריירה וגם 10 השחקנים הכי טובים שהוא שיחק נגדם בקריירה, לפי ההצבעות של חברי קבוצת הוואטסאפ “קהילת ספורטס רבי”, כחלק נוסף ל“דירוגי ספורטס רבי” ולסקרים נוספים שכבר התפרסמו! זוהי למעשה הפתעה נוספת שממנה נהנים חברי הקהילה בלבד, כשהפעם היא מגיעה במקום הסקר השבועי. המספר 10 כמובן מסמל את הגופייה של פניני, כך שאנחנו הולכים עם זה בדירוגים האלה.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי


ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

החוקים הם ברורים: העונים על המשאל, שהם חברי קהילת ספורטס רבי בלבד (עוד לא הצטרפתם לקבוצה? ממש לא מאוחר להצטרף, מאות אנשים כבר נמצאים בפנים! לחצו כאן כדי לדרג ולהשפיע! הלינק להצטרפות נמצא גם כאן למעלה, כשבקהילה עצמה יישלח הסקר הבלעדי שגם יופיע בתיאור הקבוצה), נדרשים לתת לכל השחקנים הגדולים שפניני שיחק איתם ונגדם (יש כל כך הרבה שמות בנוסף לאלה שניתן לבחור, אבל כמובן דאגנו שלא להשאיר בחוץ אף שחקן שאי אפשר בלעדיו) ציון מ-1 עד 5 על פי גודל השחקן, כשאם יש שחקנים מסוימים שהם לא מעוניינים לתת להם ציון מכל סיבה שהיא אז הם יכולים לעשות זאת ולעבור לשחקן הבא. הטופ 10 ייקבע לפי הציון הממוצע שיקבלו השחקנים. על הסקר מומלץ לענות בהקדם, כשהתוצאות יתפרסמו במהלך הימים הקרובים.

טיפ קטן רגע לפני שמתחילים: מומלץ לחשוב טוב איזה ציון לתת לכל שחקן, כי יש כאן לא מעט שמות בסדר גודל עצום, כאלה שמעוררים רגש רק מעצם המעבר על הרשימה.

אז מיהם השחקנים שייכנסו לטופ 10 של כל אחד מהדירוגים? תצטרכו להצביע ולהשפיע ולאחר מכן לחכות ולגלות…

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!