“דוראנט חטף לי את הטלפון מהיד וצילם את הנעליים של כרמלו”: הסיפור המיוחד של שחם

יונ 29, 2023 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: פיטר פולי, NBA

יובל שחם הוא ללא ספק אחד הישראלים שהכי מזוהים כיום עם הכדורסל האמריקאי. מייסד סוכנות השחקנים המצליחה Uvision, שמייצאת כדורסלנים ישראלים למכללות, גם סיקר בעבר את ה-NBA, כך שהוא מכיר את הכדורסל בארצות הברית מלפני ומלפנים. לאחרונה, שחם התארח בפודקאסט “התשיעית באירופה” של כותב שורות אלו מבית אתר “ספורטס רבי”, והוא בין השאר הביא סיפור מיוחד מהתקופה שבה סיקר את הליגה הטובה בעולם לטובת “פינת סיפור”. הסיפור לפניכם, כשהפרק המלא מצורף להאזנה.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

שחם סיפר: “הסיפור הכי מגניב שיש לי זה שהייתי במשחק של נבחרת ארצות הברית, זה היה הכנה לאולימפיאדה ב-2016, הם שיחקו בשיקגו, קרוב לאיפה שגרתי. הלכתי ולקחתי איתי ילד מהקהילה היהודית שאימצה אותי שם והיה לו יום הולדת, אז הצלחתי להשחיל אותו פנימה איתי. אחרי המשחק הלכנו למסדרון שממנו השחקנים הולכים מחדר ההלבשה לאוטובוס, והילד חיכה שם לבקש סלפי. הוא נכנס איתי אז הייתה לו גישה הכי ישירה בעולם, ועובר ג’ימי באטלר, עוצר, מצטלם ומדברים, פול ג’ורג’ ומייק ששבסקי, כולם אחד-אחד עוצרים, נחמדים ואחלה. בסוף מגיעים קווין דוראנט, קיירי אירווינג וכרמלו.

“הם הולכים שלושתם ביחד בשורה והילד עוצר אותם ומבקש תמונה. אני בא לצלם, וכרמלו אנתוני אומר לי ‘עזוב, עזוב, מה אתה מצלם? בוא, אני אצלם אותך, תהיה אתה גם בתמונה’. הוא לוקח את הטלפון שלי ומצלם אותי ואת הילד עם דוראנט וקיירי, ואז אני לא מספיק לחשוב פעמיים, אחרי התמונה אני לוקח את הטלפון חזרה ואני מרגיש שחוטפים לי את הטלפון. בדיוק אמרתי לכרמלו ‘תשמע, אנחנו רוצים גם תמונה איתך’. חטפו לי את הטלפון מהיד, ומי שחטף לי את הטלפון מהיד היה דוראנט. הוא אמר לי ‘אני אצלם, אל תדאג’.

“עמדנו שם עם כרמלו, ואני רואה את דוראנט עם הטלפון שלי והוא וקיירי עוד רגע ‘משתינים במכנסיים’. כרמלו מת מצחוק, יש לי את התמונה, אתה רואה אותי ואת הילד מחייכים וכרמלו לא מחייך אלא צוחק. לא הבנתי מה הבדיחה הפנימית שרצה שם, וכשדוראנט החזיר לי את הטלפון הסתכלתי בתמונות, ועד היום אני לא מבין בדיוק למה, אבל היו לי יותר מ-10 תמונות של הנעליים של כרמלו, היו לו אייר ג’ורדן אדומות ומוזרות, לדעתי הם הסתלבטו לו על הנעליים פשוט. בגדול, דוראנט פשוט צילם את הנעליים שלו במקום אותנו, הוא צילם תמונה אחת שלנו, אז מן הסתם זה היה סיפור מגניב כזה איתם. היו עוד, אבל זה אחד המגניבים”.

Yuval Shaham – Photo Credit: Courtesy

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!