“דברים טובים קורים לאנשים טובים”: העצות שדייויד בלאט נתן לשחקני העבר של מכבי תל אביב

יונ 19, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

דייויד בלאט חזר לאחרונה למכבי תל אביב בתור יושב ראש הוועדה המקצועית ויועץ חיצוני למועדון. העבר של המאמן האגדי במועדון הוא ידוע: בין השנים 1999-2001 הוא שימש כעוזר המאמן של פיני גרשון וזכה בין השאר בגביע אירופה ב-2001, היה המאמן הראשי של הקבוצה בשנתיים הבאות, חזר לשמש כעוזר בדרך לזכייה נוספת באליפות אירופה ב-2004 והפך שוב למאמן הראשי ב-2010 כאשר ב-2014 הוא הוביל את מכבי לזכייה השישית בתולדותיה באליפות אירופה. כעת, לכבוד הגעתו למועדון בתור יועץ, היינו בקשר עם מספר שחקנים שעבדו איתו בעבר במכבי כדי לשמוע איזה עצות הוא נתן להם בזמנו.

דריק שארפ, ששיחק תחת בלאט בין השנים 1999-2004 וגם בעונת 2010/11, מספר לאתר “ספורטס רבי” על טיפ שהוא קיבל מבלאט: “דברים טובים קורים לאנשים טובים”.

אבי בן שימול, ששיתף פעולה עם בלאט בעונת 2003/04, משתף עצה שהוא קיבל: “כשאתה ישן מישהו אחר עובד ותמיד להיות מוכן. הוא איש אדיר, מקצוען ודוגמא אמיתית”.

דיון תומאס, שעבד עם בלאט באותה עונה, מוסיף באופן דומה: “אחד הטיפים שדייויד נתן לי היה תמיד להיות מוכן בשביל מה שעמד לבוא ולתת לקבוצה את מה שהיא הייתה צריכה כדי להיות מוצלחת”.

ריקי היקמן, ששיחק תחת בלאט במשך שנתיים שהסתיימו עם זכייה ביורוליג ב-2014, מגלה: “הוא תמיד היה אומר לשחק את המשחק שלך ותמיד לתת ביטחון לעצמך”.

David Blatt – Photo Credit: EuroLeague.net

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!