גם ברוקס מכיר בכך שדני ממשיך ללמוד ולהתקדם: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח על ההפסד של אבדיה והוויזארדס מול הבאקס

מרץ 14, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

הוושינגטון וויזארדס ממשיכים לשחק כדורסל תחרותי כאשר הסיכויים נוטים לרעתם, כאשר הם היו קרובים להשלים את ההפתעה נגד קבוצתה החזקה של המילווקי באקס אך הם הפסידו בסופו של דבר את המשחק. ללא בראדלי ביל שנח בעקבות רגישות בברכו השמאלית שממנה סבל מהמשחק של יום רביעי וללא דאוויס ברטאנס שלא שיחק עקב מתיחה בשוק ימין שהוציאה אותו מהמשחק של יום שישי, הוויזארדס היו ללא נתח גדול מההתקפה שלהם. הבאקס ביצעו את תוכנית המשחק שלהם יותר טוב בסיום המשחק והבטיחו ניצחון בתוצאה 125-119. דני אבדיה פתח בחמישייה במקומו של ביל, כאשר הוא קלע תשע נקודות ב-4-10 מהשדה וקטף ארבעה ריבאונדים ב-35 דקות של משחק. 


״הוא ממשיך להראות מגמה של צמיחה במשחקים האחרונים ולהיות עוד צעד קדימה בדרך הנכונה  שהוא קם מהספסל״, הסביר לפני המשחק המאמן סקוט ברוקס כשנשאל מה הוא רוצה לראות מאבדיה כשחקן שפותח בחמישייה. ״צריך לתת לו עוד הזדמנות להראות גדילה בתפקידים שונים. היה לו מאצ’אפ ללא ספק קשה מאוד נגד אחד מהסמול פורוורדים הכי טובים בליגה (כריס מידלטון). הוא רק צריך להתחרות. לפעמים כשאתה משחק נגד שחקנים ברמה של אולסטאר, הלחץ הוא יותר גדול על שחקני האולסטאר מאשר שחקנים אחרים. הוא רק צריך לבוא למשחק להתחרות, ליהנות ולהמשיך להשתפר בלימוד של המשחק״. 

זה היה המופע של ראסל ווסטברוק ורוי האצ’ימורה עבור וושינגטון ביום שבת בלילה. ווסטברוק קבע שיא עונתי של 42 נקודות וגם שיא עונתי של חמש שלשות שהגיעו יחד עם הטריפל דאבל ה-11 שלו העונה. למצטיין לשעבר של העונה היו 16 נקודות ברבע האחרון והוא עזר עם שמונה הנקודות האחרונות של וושינגטון בקטע האחרון של המשחק, אבל זה לא הספיק כשלא קיבל שריקה לעבירה לניסיון ליי-אפ שיכול היה להשוות את המשחק, דבר שגרם לסקוט ברוקס לבקר את השיפוט במסיבת העיתונאים בסיום המשחק. 

״מאיזו שהיא סיבה השופט לא רצה לשרוק לעבירה על יאניס, אנחנו בכוונה ביצענו עבירה על יאניס. השחקנים שלנו נגעו בו, שני שחקנים דחפו אותו לפני שיאניס שיחרר את הכדור, זו הייתה עבירה, אותו מהלך קרה בצד השני של המגרש, בוצעה עבירה על הזרוע של ראסל, והוא החטיא את הליי-אפ שהיה משווה את המשחק כשנותרו 26 שניות לסיום המשחק.
השופט לא רצה לשרוק לעבירה גם על המהלך הזה, אלו היו עבירות  שלא נשרקו, אנחנו קיבלנו את השריקות הללו ואנחנו ביצענו עבירות שלא נשרקו, זה מאוד מעצבן״, כך אמר סקוט ברוקס אחרי ההפסד. 

אחרי שלא קטף ריבאונד אחד ב-21 דקות של משחק ביום שישי נגד פילדלפיה 76 מה שגרם לסקוט ברוקס להתאכזב, רוי האצ’ימורה התאושש ונתן את משחקו הטוב ביותר בקריירה הצעירה שלו עם 29 נקודות ב-11-18 מהשדה כולל 3-5 מטווח השלוש ו-11 ריבאונדים. אך לצערה של וושינגטון כל הנקודות של רוי האצ’ימורה הגיעו בשלושת הרבעים הראשונים והפורוורד החטיא את כל ארבעת ניסיונות הזריקה שלו ברבע הרביעי למרות שהיו לו מבטים טובים בזריקה. השחקן בן ה-23 אמר שלקלוע את ניסיונות הזריקות הללו ברגעים המכריעים יהיה השלב הבא בפיתוח המשחק שלו ולצפות במופע של הרבע הרביעי של ראסל ווסטברוק  הוא משהו שצריך לשאוף אליו. 

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


דני אבדיה פתח בחמישייה ב-16 המשחקים הראשונים של קריירת ה-NBA שלו ומאז ירד לספסל ב-16 המשחקים הבאים כשהוויזארדס חיפשו דחיפה לפתיחת העונה האיטית שלהם. הפתיחה במשחק ביום שבת הייתה כנראה אחד מאותם משחקים בודדים ולא לטווח ארוך שבהם יפתח השחקן בן ה-20. הרוקי התקשה לקלוע מחוץ לקשת כאשר הוא קלע ב-1-6 מהשלוש, אבל השלשה הבודדת שקלע הייתה בדיוק בזמן ונתנה לוושינגטון סיכוי לנצח. 


״דני התבגר הלילה״, סקוט ברוקס התחיל בצד החיובי של ההסבר, ״שריקות קשות בסיום המשחק, זהו שחקן אולסטאר (כריס מידלטון) והוא אחד הטובים בכדרור אחד ובזריקות פול אפ, לפעמים כשהיד שלך בתוך צנצנת של עוגיות אתה נתפס ואתה מכה אותו במרפק. אלו הם תהליכי הצמיחה של דני ורוי, אתה משחק נגד שחקנים ברמה של אולסטאר, אתה לומד משהו מהתחרות נגדם והם לומדים לכבד אותך שאתה מתמודד נגדם״.

הוושינגטון וויזארדס יפגשו שוב ביום שני את מילווקי באקס במגרש הביתי שלהם, הקפיטל וואן ארנה, והם יקוו שבראדלי ביל ודאוויס ברטאנס יחזרו לסגל. אחרי שוושינגטון החזיקה את יאניס אנטטקומפו על חמש נקודות בלבד ב-22 הדקות הראשונות של המשחק, ה-MVP המכהן הצליח לסיים את המשחק עם שורה סטטיסטית של 33-11-11 בדרך לטריפל דאבל כאשר הקבוצה הביתית תנסה להשתפר בהתמודדות נגדו במפגש הבא.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!