גל מקל: “זה הזמן להוציא ציפורניים ומרפקים”

ספט 1, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Joshua Halickman

ג’וש הליקמן הוא שליח אתר “ספורטס רבי” לפראג

24 שעות לפני משחק הפתיחה של נבחרת ישראל ביורובאסקט בפראג נערכה היום מסיבת עיתונאים עם מאמן הנבחרת גיא גודס והקפטן גל מקל.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts ואל תשכחו לדרג אותנו באפליקציות הפודקאסטים

גיא גודס: “זה אתגר גדול, אנחנו מכירים את פינלנד. זו נבחרת שמשחקת בסגנון ייחודי אתלטי שכולם קולעים מ-3. הפסדנו מולם במשחק צמוד אבל בגדול היכולת שלנו במשחק הזה הייתה טובה, הצלחנו במיוחד בהגנה. השחקנים שלנו יודעים ומכירים אותם וגם להיפך, ננסה לעשות דברים טיפה אחרת כדי לנסות לנצח את המשחק. פינלנד בכושר מצוין, הוותיקים שלהם דוחפים את הנבחרת לעשות תוצאות טובות. ננסה להגן טוב במיוחד על ה-3 ולנצח. מרקאנן הוא האיש המרכזי, אבל זה צריך להיות מאמץ קבוצתי גם עליו וגם על שאר השחקנים, בכל מקרה נצטרך לשחק הגנה טובה בלי קשר לשחקן כזה או אחר”.

“באליפות אירופה, שכל נבחרת מגיעה עם השחקנים הכי טובים שלה, הנבחרות שיצליחו אלו הנבחרות שיהיו מרוכזות מנטלית, שיהיו אחד עם השני. לכל משחק יש את החיים שלו ובכל משחק יהיה שחקן אחר דומיננטי והחכמה היא לבוא יום לאחר מכן ולתת את כל כולך למען הנבחרת ולנסות לשים את כל השאר בצד ואיך כולנו עוזרים לנבחרת להשיג ניצחונות. זה לא קל עם הרעשים שיש מסביב אבל אני סומך על השחקנים שלנו, ננסה להביא את זה דרך ההגנה”.

גל מקל: “אנחנו מתרגשים, חיכינו לרגע הזה לא מעט שנים ואני מרגיש שאנחנו מוכנים. היו לנו עליות וירידות בחודש האחרון אבל אנחנו כאן מחויבים, כל המדינה מאחורינו ואנחנו רוצים לעשות טורניר טוב”.

“היה לנו סופ”ש פחות טוב מבחינת התוצאות, אני חושב שספציפית לאליפות אירופה זה יכול לעשות לנו רק טוב. היתה לנו תחושה שהכישרון והשטף שלנו יכולים להביא לנו ניצחונות ובסוף השבוע האחרון הבנו שזה לא מספיק. זה הזמן להוציא ציפורניים ומרפקים ולעשות את הספט אפ של האגרסיביות והמחויבות. ברמות האלו אנחנו לא שונים משום קבוצה אחרת והפרמטר שיגדיר אותנו זה הביחד והמחויבות שלנו”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!