גל בייטנר על הסיפור מאחורי המשחק ההירואי מול ר”ג, האימון עם יאניס אנטטוקומפו, שיתוף הפעולה עם בן שרף ולשבת ליד שאק

מאי 24, 2024 | כדורסל, פודקאסט

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: Vitaly Galperin Photography, עירוני קריית אתא 

פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 123, שבו מתארח לא אחר מאשר גל בייטנר, הגיבור המפתיע של עירוני קריית אתא בניצחון על מכבי עירוני רמת גן. הפרק, שנפתח עם ההתמודדות של בייטנר עם המצב במדינה והשאלה איפה זה פוגש אותו באופן אישי, נמשך עם תחילת הדרך שלו בעולם הכדורסל, המודל לחיקוי, הגדילה בלב השרון, עמק חפר ועמק יזרעאל, שיתוף הפעולה עם נועם יעקב וההשתתפות בתחרות הקלע של המדינה, והשאלה מתי הוא הבין שכדורסל זה הייעוד שלו.

לאחר מכן, בייטנר דיבר על עונת הבכורה בבוגרים עם הפועל מגדל העמק/יזרעאל בליגה הלאומית והעונה בהפועל גלבוע ברוש, והביא את סיפור ההגעה לקריית אתא והשילוב עם מגדל העמק/יזרעאל בליגה הארצית. בייטנר כמובן הרחיב על ההופעה המפתיעה מול ר”ג: האם הוא ציפה להזדמנות, השלשה, הסטנדינג אוביישן והחגיגות בסיום, איך נשארים מוכנים לרגע כזה למרות שאין ציפייה שהוא אכן יגיע והתגובה הכי מרגשת שקיבל בעקבות המשחק. בייטנר גם הרחיב על העבודה עם שרון אברהמי והחוויה לשחק עם ג’יימס בייטמון, אמין סטיבנס, רז אדם, גיא פלטין ובן שרף, התייחס ליו”ר הוותיק נפתלי בנטוב וגילה מה מיוחד בקריית אתא של העונה.

בייטנר גם שיתף איך נראה יום בחייו, דיבר על האימונים שהוא עושה, ענה מהם היתרונות שלו והדברים שהוא צריך לשפר בנוסף לעמדה המועדפת, וסיפר האם הוא צופה בכדורסל בזמן הפנוי והאם הוא מעדיף לצפות באן.בי.איי או ביורוליג, בנוסף להימור שלו לגבי הזוכות בסיום העונה. בייטנר סיפר מי המאמן הכי טוב שהוא עבד איתו, מי השחקן הכי טוב שהוא שיחק נגדו ומי השחקן הכי טוב שהוא שיחק איתו, בנוסף למשחק הכי משוגע שהוא היה חלק ממנו, דברים מעניינים שלא יודעים עליו והסיבה לכך שהוא משחק עם המספר 23. בייטנר אף חשף מה היה בפגישה שלו עם יאניס אנטטוקומפו, ונשאל מי האדם הכי מפורסם שהוא פגש בנוסף לתגובה הכי מרגשת שהוא קיבל לאורך השנים. בייטנר שיתף את דעתו על הכדורסל הישראלי כיום, ענה על שאלת אחד מחברי קהילת ספורטס רבי, גילה מה החלום הכי גדול שלו ולסיום הביא סיפור מיוחד מהשנים בכדורסל לטובת “פינת סיפור”: איזו סגירת מעגל מרגשת קרתה לו בעונה שעברה?

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!