ג’ייק כהן: “אני נרגש לראות את זוסמן, הוא הנכד שלי”. נקבע מועד חדש למשחק מול פאו

ינו 25, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב תארח הערב (שלישי, 21:15) בהיכל מנורה מבטחים את אלבה ברלין למשחק במסגרת היורוליג. מי שהיה מצוין למרות ההפסד בדרבי להפועל תל אביב הוא ג’ייק כהן, שדיבר לקראת המפגש עם הקבוצה הגרמנית. בעניין אחר, נקבע מועד חדש למשחק החוץ מול פנאתינייקוס ביורוליג, שייערך ב-29 במארס.

כהן אמר: “לא הייתה לנו יציבות עד כה העונה. היה לנו משחק נהדר מול אולימפיאקוס. לדעתי, גם בדרבי היו לנו הבזקים של כדורסל טוב. אנחנו צריכים להשתפר ולמזלנו יש לנו הזדמנות נוספת בקרוב. נחמד לראות את הכדור נכנס, אבל אני עדיין חושב שיכולתי לעשות עבודה טובה יותר בדברים מסוימים. העובדה היא שלא השלמנו את המשימה. הכי חשוב שננצח במשחק. עשיתי הרבה טעויות שאני יכול לתקן וזאת גם צריכה להיות צורת החשיבה שלנו כקבוצה, לחפש דרכים לנצח משחקים”.

השחקן המשיך: “אני לא ממש מסתכל על הטבלה, אלא מסתכל על כל משחק כהזדמנות. האפשרות עדיין קיימת, אבל עדיין רק ינואר. אם נתמקד בכל משחק לגופו, נוכל לראות בסיום מה יקרה. אני נרגש לראות את זוסמן. לצערי, פספסתי אותו בסיבוב הקודם בגלל משחק הנבחרת, אבל אני נרגש לראות את הנכד שלי. אני מקווה שהאוהדים יתנו לזוס קבלת פנים חמה. הוא היה חלק חשוב בקבוצות אלופות כאן, בילה כאן הרבה זמן ועשה דברים יפים. אני מקווה שייתנו לו קבלת פנים יפה כי זה מגיע לו. עוזר להכיר שחקן כשאתה משחק איתו. יש בי הרבה אהבה גם לתמיר (בלאט), אבל בנוגע למשחק הזה אני ממש רוצה לנצח”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!