ג’ייקובן בראון לפני המשחק של הפועל ירושלים ביוון נגד אא”ק אתונה: ”אנחנו צריכים לאתגר את עצמנו”

דצמ 18, 2019 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

הפועל ירושלים תתארח ביוון אצל אא”ק אתונה במסגרת משחק בבית ב’ בשלב הבתים של ליגת האלופות של פיב”א, כשהיא אוחזת במקום הראשון בבית עם מאזן חיובי של 2:6. ירושלים מגיעה למשחק אחרי שניצחה בליגה את מכבי חיפה, במשחק שהגיע אחרי הניצחון על בנדירמה הטורקית.

כוכב הקבוצה ג’ייקובן בראון דיבר לפני המשחק על ניצחון הליגה האחרון, על החיסרון של טרנט לוקט ששוהה בארה”ב עקב סיבות אישיות והאתגר הגדול נגד אא”ק:
”הניצחון מול חיפה היה מעולה. ניסינו לצאת ולבצע את תוכנית המשחק, אנחנו צריכים להשתפר. כל אחד צריך לעשות צעד קדימה בלי טרנט. זאת הקבוצה שלנו, בערב נתון שחקן יכול לעשות הרבה כמו זלמנסון, בהתקפה הדברים באים אבל בהגנה צריכים להשתפר ונעשה את זה כקבוצה. טרנט תמיד דורך על הפרקט ורוצה להיות הבחור הכי קשוח, החיסרון שלו פוגע בנו, אנחנו פשוט צריכים לאתגר את עצמנו יותר מעכשיו, ואם אפשר לעשות את זה אז רק על הפרקט. אני לא אוהב להגיד שמשחק אחד חשוב מהאחר כי כל משחק חשוב בשבילנו לא משנה מאיזו ליגה הקבוצה ואם קוראים לה אא”ק, מכבי תל אביב או מכבי חיפה. אנחנו צריכים לדרוך על הפרקט ולהיות הכי טובים, אנחנו יודעים מה אא”ק מביאים לשולחן. זה בוודאות יהיה קשה בשבילנו, בשנה שעברה עשינו את זה וניצחנו אותם שם, אם נביא את תוכנית המשחק שלנו בהגנה ובהתקפה זה יבוא מעצמו”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!