גיא הראל הודיע: אייל חומסקי יהיה מחזיק זכויות הניהול הבלעדי של הפועל ירושלים

יונ 8, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מנכ”ל הפועל ירושלים, גיא הראל, הודיע בחשבון הטוויטר שלו כי אייל חומסקי יהיה מחזיק זכויות הניהול הבלעדי של המועדון.

הראל כתב: “הכי חשוב בארגון, כל ארגון – ועל אחת כמה וכמה בקבוצת ספורט, לא כל שכן הפועל שהיא חלק כל כך חשוב בחייהם של כל כך הרבה אנשים, זה הראש. ואחרי יותר מדי זמן ששתקנו (ולא מבחירה) בנושא, יש להפועל את הראש הכי טוב שיכולנו לבקש. החל מהיום חומסקי הוא המחזיק המלא והבלעדי בזכויות הניהול בהפועל.

“וזה לא אומר שמחר בבוקר כל הבעיות ייפתרו. אבל תהיה יותר שקיפות בנושא הזה מצידנו, יהיה קו ברור לאן הפועל הולכת, ואני בטוח שיהיו הרבה אנשים שיצטרפו לאייל. וזה אומר שההגה בידיים טובות – ברגע שזה בעל הבית – הפועל תהיה הפועל גם כשיהיו קשיים בדרך.

“בעולמי זה יותר חשוב מכל שחקן, מנהל וכד’- ציביון המועדון ובעל בית שישמור עליו חשוב מהכל. הגיע הזמן להתחבר חזרה להפועל. אני מדבר בשמי ומאמין שעוד הרבה אחרים-אני מתרגש שחומסקי הבעלים. אני מאחוריך. אני מאמין שכל מי שאוהב באמת את הפועל נמצא שם לצידי. בהצלחה אייל. יאללה הפועל”.

בהמשך נמסר מירושלים: “הפועל “בנק יהב” ירושלים שמחה להודיע כי בעלי הקבוצה הגיעו להסכם שיתווה מסלול ברור לעונה הקרובה ולאחריה. איש העסקים מייקל דייוויס, השותף המנהל של קבוצת JSM, בעלת המניות הגדולה בקבוצה, הודיע כי בכוונתו לאתר משקיעים במקומה של JSM ומינה את עו”ד צבי ניקסון לנהל את התהליך. בעקבות ההסכם, אייל חומסקי מקבל את זכות הניהול המלאה בתפקיד הכולל אחריות כלכלית מוגברת ושליטה ניהולית מלאה. מייקל דיוויס ממשיך כשותף ויספק תמיכה כלכלית כדי לסייע לבנות קבוצה תחרותית ומנצחת.

“הפועל “בנק יהב” ירושלים מבקשת להודות למשה גרינברג, התומך הכספי הגדול ביותר של המועדון בשנים האחרונות, על תרומתו הנדיבה להפועל ירושלים. אנו רוצים להודות גם למייקל דיוויס שימשיך לסייע לקבוצה בעונה הקרובה. מדובר במהלך שיאפשר למועדון גמישות ניהולית, כלכלית ומקצועית, שתאפשר לראשי המועדון להתחיל בהכנות לעונה הבאה באופן מיידי”.

אייל חומסקי מסר: “אנחנו יוצאים לדרך חדשה. הפועל היא חלק חשוב בחיי ואני מבטיח להעמיד הפועל חזקה, ולהחזיר את הרוח המיוחדת שלה. בשביל זה כולנו חייבים להירתם ולהראות את כוחנו – קודם כל אתם האוהדים, הקהילה המיוחדת שעוטפת את הקבוצה, בעלי הממון – כל אלה שהפועל חשובה להם צריכים להצטרף להוביל את הפועל למקומה הטבעי. יאללה הפועל!”

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!