גיא גודס: “שיחקנו היטב ולכן אנחנו מאוכזבים”

פבר 28, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת ישראל מאוכזבת מהפסד החוץ 84:80 לגרמניה במוקדמות אליפות העולם. אחרי שהפסידה לגרמניה בבית בשישי האחרון, החבורה של המאמן גיא גודס כבר הובילה ב-15 הפרש בהיידלברג במהלך הרבע השלישי, אך בעטה בדלי במאני טיים. תומר גינת הוביל עם דאבל-דאבל של 18 נקודות ו-10 ריבאונדים.

גודס סיכם במסיבת העיתונאים שנערכה בסיום: “זה מאכזב, שני המשחקים היו דומים, הפעם הובלנו ב-15, איבדנו כדורים ואפשרנו לגרמניה לחזור צעד אחרי צעד. שני ריבאונדים בהתקפה של גרמניה עשו את ההבדל. שיחקנו היום היטב ולכן אנחנו מאוכזבים. אנחנו צריכים להשאיר את הראשים שלנו למעלה ולהסתכל קדימה לחלון הבא ביוני. לא שינינו יותר מדי דברים כי לא היה לנו הרבה זמן לשנות, ידענו מיהם שלושת השחקנים שגרמניה הוסיפה ואני חושב שעשינו עבודה טובה במיוחד ברבע השלישי שבו קלענו 30 נקודות והם 15, לצערנו ריבאונד פה וריבאונד שם וטעות פה וטעות שם והם ניצחו את המשחק, בגלל זה אנחנו מתוסכלים. זאת בהחלט החמצה אבל אנחנו לא יכולים לבכות, פתחנו עם שני ניצחונות ובחלון השני הגענו מול גרמניה שלה יש הרבה שחקנים מנוסים. יהיו לנו משחקים מול פולין ואסטוניה, החיים שלנו יהיו קשים יותר אבל אלה החיים, נצטרך ללמוד מזה ולבוא מוכנים ליוני”.

תמיר בלאט, שהצטרף מאלבה ברלין וסיפק יכולת נהדרת עם 12 נקודות ו-6 אסיסטים, הוסיף: “אין הרבה מה להגיד, זה מצער כי הרגשתי ששלטנו במשחק, אני לא יודע מה היה יתרון השיא שלנו, אבל אני חושב ששיחקנו היטב בשני צידי הפרקט וגרמניה ניצחה ברבע הרביעי. זה היה מצוין להצטרף לנבחרת בתור אחד שהוא חלק מהנבחרת הבוגרת מ-2018, אנחנו כמו משפחה, אוהבים לשחק אחד בשביל השני. מאוד התרגשתי לבוא לשחק עבור הנבחרת הלאומית ונצטרך להסתכל קדימה אל עבר המשחקים הקרובים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!