גיא גודס, נמרוד לוי ועידן זלמנסון: כל הציטוטים בפנים

יונ 21, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת ישראל ערכה היום (שלישי) אימון פתוח לתקשורת במסגרת ההכנות שלה למשחקים במוקדמות אליפות העולם מול פולין ואסטוניה במהלך השבוע הבא. מספר אנשי מפתח בנבחרת דיברו לקראת החלון הקרוב.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

המאמן גיא גודס סיפר: “לקחתי חופשה של ארבעה ימים וחזרתי לעבודה. זה החלון האחרון שיראה לנו לאן מועדות פנינו, לפלייאוף או לא, אז יש למשחקים האלו הרבה חשיבות. לשחקנים אמרתי שזה חלון שהוא יותר מנטאלי, כי יש שחקנים שנחו במשך חודש, כאלה שאין להם קבוצה עדיין או שלקחו אליפות לפני כמה ימים, אבל צריך שכולם ישימו את הדברים בצד ויתרכזו אך ורק בהצלחת הנבחרת”.

גודס המשיך: “לכל חלון יש חיים משלו, וראינו את זה במשחקים נגד גרמניה שבהם היינו פחות בכושר. החיסרון שלנו הוא שהפולנים והאסטונים התחילו לפנינו והם אולי בכושר טוב יותר, אז אנחנו צריכים לנסות להיכנס לכושר הכי טוב שאפשר ובשורה התחתונה לעשות הכל בשביל לנצח”.

על היעדרותו של ים מדר נגד אסטוניה: “זה לא אידיאלי, אבל היינו צריכים לעשות פשרות מסוימות. בשבילי הנבחרת היא מעל הכל, זו נבחרת של כל המדינה וכולנו מצפים מהשחקנים להיות מחויבים כמו שהם היו עד היום”.

Guy Goodes – Photo Credit: Yehuda Halickman

נמרוד לוי דיבר על כך שמספר שחקנים בנבחרת והוא ביניהם עדיין לא סגורים על העתיד שלהם: “גיא דיבר איתנו על זה אתמול, זה מאוד חשוב וזה חלק מהמקצוע שלנו, להגיע לפה ולשים את המטרות של הנבחרת מעל הכל. זה באמת מעל הכל. את המטרות האישיות כל אחד יודע לשים בצד ולהתמקד בפה, מה שעכשיו”:

על התחושות: “מאוד שמח להיות פה קודם כל, זה כיף גדול וכבוד, אעשה את כל מה שיצטרכו. אני שמח רק להיות פה ואני אתן הכל בשביל הנבחרת, זה כבוד בשבילי”.

על כך שכמה שחקנים מגיעים לנבחרת אחרי ששיחקו בליגות אחרות: “זה כיף, אבל אני חושב שאנחנו כבר די מחוברים כנבחרת כשרצים כמה שנים ביחד, וכולם באים פה למטרה אחת, באווירה טובה וחברים. אנחנו יודעים לעשות את זה, להפריד את המקום שכל אחד בא ממנו ולעשות הכל כדי לנצח עם הנבחרת”.

“אני חושב שיש לנו נבחרת טובה, לא רק בעמדות הפנים, יש לנו הרבה שחקנים טובים, זו ברכה וזה משהו שאנחנו רוצים”.

Nimrod Levi – Photo Credit: Yehuda Halickman

עידן זלמנסון הוסיף: “תמיד כיף, בנבחרת אנחנו באמת חבר’ה מאוד מגובשים ומאוד אוהבים אחד את השני, וכל פעם שיש חלון, ובטח עכשיו כשיש חלון ולאחריו יש קמפיין, אז ההתרגשות באמת גדולה, ומצפים למשחקים”.

על כך שהייתה מנוחה מסוימת אחרי סיום העונה: “זה יתרון, אני חושב שאנשים כן קיבלו קצת חופש מנטאלי מהעונה וגם חופש גופני, אבל מצד שני צריך למצוא את הבאלאנס כדי לא לאבד כושר ולהגיע מוכן לחלון הזה כי אין הרבה זמן, אבל אני חושב שהימים שקיבלנו מסוף העונה כן עשו טוב”.

עוד אמר זלמנסון: “זה מאוד דינמי הדבר הזה, יש פה שחקנים שסיימו את העונה לפני חודש ויש פה שחקנים שרק לפני יומיים סיימו את העונה, זה שונה ובאמת אנחנו רוצים ליישר קו ולהגיע כולם בכושר אחיד וטוב לחלון הזה שהוא מאוד חשוב בשבילנו”.

על כך שתומר גינת הפך לחברו לקבוצה גם בהפועל תל אביב: “אנחנו יודעים עליו כבר שנים במסגרת הנבחרת, לשמחתי עכשיו אנחנו באותו צד, אני מאוד אוהב אותו, כיף לשחק איתו ואני בטוח שהוא יעזור לנו המון”.

על המפתחות למשחקים הקרובים: “בסופו של דבר אנחנו מתרגלים כבר לגיא, מבינים מה הוא רוצה מאיתנו וזה כן עוזר לנו ממשחק למשחק, אז בעיקר להגיע נורא אגרסיביים, לשחק כדורסל טוב, להמשיך ליהנות ואני בטוח שהניצחונות יגיעו”.

Idan Zalmanson – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!