גיא גודס: “המטרה היא רבע הגמר”

אוג 30, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת ישראל ערכה היום (שלישי) באולם הדרייב אין את האימון האחרון שלה לפני ההמראה לפראג שבצ’כיה לקראת אליפות אירופה.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts ואל תשכחו לדרג אותנו באפליקציות הפודקאסטים

המאמן גיא גודס אמר כפי שנכתב בכתבתו של אור שקדי מ”וואלה! ספורט”: “הראינו וידאו של תיקון טעויות, דברים שצריך לעשות יותר טוב. באליפות הכל דינמי, צריך לנסות להבין מה אתה רוצה לעשות ממשחק למשחק. הדברים תלויים בנו. התפקיד שלי הוא לנהל את העסק, לנהל את השחקנים, וזה מה שאעשה. הדרך שאני רואה אותה היא לאו דווקא הדרך שאחרים רואים. יש לנו נבחרת שיודעת מה היא רוצה להשיג, מבחינתנו המטרה היא רבע הגמר וננסה להשיג את זה. עם פינלנד היינו מאוד מאוכזבים כי היינו קרובים. שבדיה היה סיפור שונה לגמרי מבחינת האווירה, הביחד, אלה לא דברים שאפיינו אותנו בחודש האחרון. היה שם משהו מנטאלי של כולם, אנחנו יודעים שזה לא יכול לחזור על עצמו ברמה ההגנתית, ברמת הריכוז, החיפוי אחד על השני. בכל ההכנה שיחקנו כדורסל טוב ואין סיבה שלא נחזור לעשות את זה”.

הקפטן גל מקל הוסיף: “חד משמעית היינו נרפים, ביום שישי נראה האם זה חלחל. אני חושב שכן. כל הכאב של ההפסד הזה, מדובר על אליפות העולם שהיא רחוקה, עוד שנה. אמרתי גם אחרי המשחק שהמטרה הכי גדולה שלנו, שאנחנו מתכוננים אליה כמה שנים, היא אליפות אירופה. לפעמים מכות כאלה יכולות להיות טובות. ברמה האישית והבין-אישית של השחקנים אנחנו רצים הרבה שנים ביחד, יש פה פרגון ואהבה מקיר לקיר, של כולם. אין פה שום אלמנט של חוסר פרגון או כאלה דברים. אנחנו פשוט צריכים לעבוד על הכימיה על המגרש, יצאנו משטף וזרימה שהיו לנו כל השנים, וכדורסל מאוד יפה וחלוקה של הכדור. יצאנו מזה קצת ואנחנו צריכים לחזור לזה”.

רפי מנקו סיכם כפי שנכתב בכתבתו של תומר גבעתי מ”ישראל היום”: “המשחק האחרון היה קטסטרופה מבחינתי וזה לא משהו שאנחנו מקבלים בהבנה. עשינו שיחה קבוצתית כולנו והבנו שאנחנו צריכים לבוא לאליפות בגישה אחרת לגמרי. אני מאמין שקיבלנו מכה שהעירה אותנו, אני מאמין בחברים שלי ובצוות ובטוח שנבוא לפראג ונעשה אליפות טובה ומשחקים טובים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!