גיא גודס: “היינו הקבוצה הישראלית הראשונה שהגיעה לפיינל פור”

מאי 5, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפיינל פור של ליגת האלופות ייפתח מחר (שישי) עם חצאי הגמר בין הפועל חולון לטנריפה (19:00) ובין לודוויגסבורג למנרסה (22:00). במסיבת העיתונאים לקראת המשחקים דיברו המאמנים והקפטנים, וביניהם גיא גודס וגיא פניני מחולון.

גודס אמר: “היינו קרובים להיות מודחים במשחקי הפליי-אין אבל המשחק הזה בטורקיה שניצחנו נגד בשיקטאש נתן לנו ביטחון עצמי. חזרנו ועלינו לשלב הבתים השני. אף אחד לא נתן לנו סיכוי למקומות הראשונים של הבית אבל נלחמנו ולקחנו את זה צעד אחר צעד. נלחמנו, האמנו וסיימנו במקום הראשון”.

“היינו הקבוצה הישראלית הראשונה שהגיעה לפיינל פור. זה דבר גדול בשבילנו ומחר אלף אוהדים יגיעו כדי לעודד את הקבוצה. זאת האווירה של הפועל חולון וההיסטוריה, ואנחנו ננסה לקחת את זה צעד קדימה”.

“זה יהיה מצ’אפ קשה בוודאות, אנחנו מכירים את טנריפה, ראינו אותה, אנחנו מכירים את הסגנון של משחקים עם קבוצות ספרדיות שזה לגמרי שונה מהכדורסל הישראלי, ואנחנו מכבדים אותם מאוד, אבל במשחקי פיינל פור הרבה הפתעות יכולות לקרות, אנחנו צריכים לבוא צנועים ולשחק את הכדורסל שלנו. אנחנו רחוקים 40 דקות מהגמר”.

פניני סיפר: “זה רגע מאוד מרגש בשבילנו להיות כאן. התחלנו את המסע שלנו בליגת האלופות לפני חמש שנים ובשלוש השנים הראשונות זה היה קשה בשבילנו. המועדון והארגון למדו וביצעו התאמות. בשנה שעברה, כשהגענו לפיינל 8, זה היה הישג גדול בשבילנו, ואני שמח שעשינו את הצעד הזה קדימה. זאת אחת הבמות הכי גדולות בכדורסל הישראלי”.

“לראות בבילבאו אלף אוהדים של חולון זה באמת משהו מיוחד, המועדון הוא משפחה, כולנו מחוברים ולראות אתם פה ייתן לנו הרבה אנרגיות. קבוצות שמגיעות לחולון רואות את האנרגיה המיוחדת שיש לנו באולם. אנחנו מביאים ילד שאביו הלך לעולמו לפני שלושה ימים והחלום של הילד היה להיות פה עם אביו, הכל היה סגור, הוא הלך לעולמו ואף אחד לא יודע איך ולמה, אנחנו שמחים לפחות לעשות משהו טוב בשבילו, אני יודע שזה רגע קשה בשבילו אבל החלום שלנו הוא להביא את הגביע איתו לישראל”.

“אם לא הייתה לי את התשוקה וההתרגשות להיות כאן אז לא הייתי פה, אנשים חושבים שגלל שאנחנו בגיל 38-39 אז אין לחץ, אבל האמת היא שיש לחץ ואנחנו צריכים לדעת איך לנתב את זה לכיוון חיובי”.

ניתן להאזין לפודקאסט “התשיעית באירופה” גם ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!