גודס על הספסול של אבדיה מול פינלנד: “היו עוד שחקנים ששיחקו פחות דקות”

אוג 27, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

אחרי הפסד החוץ לפינלנד, נבחרת ישראל ערכה הערב (שבת) את האימון המסכם לקראת משחק הבית מחר (ראשון, 21:00) באולם הדרייב אין מול נבחרת שבדיה במסגרת שלב הבתים השני של מוקדמות אליפות העולם. גל מקל חוזר לסגל של הנבחרת, בזמן שג’ון דיברתולומיאו ונועם דוברת נשארים בחוץ.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

המאמן גיא גודס סיפר בכתבתו של עמרי מנהיים מערוץ הספורט: “אנחנו לא מדברים כרגע על אליפות אירופה. כולנו ממוקדים במשחק נגד שבדיה, אנחנו חייבים ניצחון. אחרי המשחק מחר נפנה את הראש ליריבה שאנחנו כבר מכירים, אז יהיה יותר קל להתכונן. למה דני אבדיה שיחק פחות מ-20 דקות? אני אף פעם לא מדבר על שחקנים ספציפיים, היו עוד שחקנים שקיבלו פחות דקות. נגד פינלנד לא היינו בקצב ההתקפי שלנו כנבחרת, לא היינו סבלניים”.

על מקל: “אני שמח שמקל חזר אלינו. הסיטואציה עם גל לא פשוטה, נצטרך להכניס אותו למשחק. הוא מקצוען עם הרבה יכולות. ברגע שהוא סיפר לי על מה שקרה לווילי סימס, אמרתי לו שאין לו מה לבוא לפינלנד”.

גם ג’ייק כהן דיבר: “אף אחד לא מרוצה מהדרך ששיחקנו נגד פינלנד, אבל זה סימן טוב. אנחנו כועסים על עצמנו כי כולנו יודעים שיכולנו לנצח את המשחק הזה. לשמחתנו יש לנו עוד הזדמנות להוכיח שאנחנו יכולים לנצח אותם. פינלנד נבחרת מצוינת, יש לנו הזדמנות להשיג את הנקמה שלנו ואני מאמין שנדע לתקן את הטעויות שביצענו. כרגע אנחנו מתרכזים במשחק החשוב נגד שבדיה. גם לשבדיה יש שחקן מרכזי מתחת לצבע, אבל אני חושב שאנחנו חזקים בצבע. לרומן סורקין היו רגעים נהדרים במשחק הקודם בעיניי. יש לנו קו קדמי מעולה עם הרבה ניסיון, למרות שאין לנו ביג-מנים ‘ישנים’ שמשחקים עם הגב אל הסל”.

 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!