גודס: “עכשיו הכסף על הרצפה”. זוסמן: “לשחק נגד קהל גדול נותן פוש מסוים”. דוברת לא נרשם

אוג 24, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת ישראל תתארח מחר (חמישי, 18:30) בפינלנד למשחק נגד הנבחרת המקומית במסגרת פתיחת שלב הבתים השני של מוקדמות אליפות העולם. המאמן גיא גודס והשחקן יובל זוסמן דיברו לקראת ההתמודדות, בזמן שנועם דוברת לא נרשם למשחק.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

גודס אמר: “הנבחרת במצב טוב, אני חושב שעברנו הכנה טובה, אנחנו נמצאים בכושר טוב, עשינו משחקי הכנה טובים, ועכשיו זה המשחקים המשמעותיים והקובעים שמשנים לנו, וזה מתחיל מחר נגד פינלנד. אני מאוד מקווה שנבוא מרוכזים ומפוקסים על הדברים שאנחנו צריכים לעשות גם בהגנה וגם בהתקפה, ולבוא לנצח במקום קשה נגד קבוצה מצוינת, אבל זה משחק שאפשר לנצח”.

על האווירה הצפויה בפינלנד: “לא מקום קל, אבל לכל משחק יש את החיים שלו. באסטוניה ניצחנו, בפולין פספסנו ונתנו את המשחק. אני חושב שאם נהיה מרוכזים מהרגע הראשון, נהיה חדים בדברים שאנחנו חזקים בהם מהפינים ונעצור אותם אז יהיה לנו סיכוי טוב לנצח. אני מאמין בשחקנים ובנבחרת, יש לנו נבחרת טובה, מחוברת ומוכשרת, עכשיו הכסף על הרצפה ופה אנחנו צריכים לתת את הדגשים”.

על הדגשים המקצועיים: “הם מאוד מזכירים את האסטונים מן הסתם כי גם המאמן של האסטונים הוא פיני. אלו נבחרות שזורקות סביב ה-35-36 שלשות למשחק, גם הגבוהים קלעים מצוינים לשלוש, אז אלה הדברים ששמנו עליהם דגש בדברים הקטנים שלהם שהם מוציאים אפילו גבוהים לשלשות, ריבאונד, הבסיס, דברים שאם אתה מרוכז ויודע מראש מה הולך לקרות אז יש לך סיכוי לעצור את זה. הם רצים טוב מאוד בבית, כמו שאמרנו הקהל הוא פקטור מאוד-מאוד משמעותי פה מבחינת העידוד, אבל אני חושב שיש לנו הרבה מה לתת ומה למכור, ואני מאמין שנעשה את זה”.

זוסמן הוסיף: “הם קבוצת קליעה מאוד-מאוד טובה, אני חושב שאנחנו עדיין צריכים להתרכז בעצמנו, לעשות את מה שמצופה מאיתנו בצורה הכי טובה שאנחנו יכולים, לבוא עם האנרגיות החיוביות והנכונות, להתרכז כל פעם במהלך הקרוב ולנסות לעשות את המיטב”.

על המוכנות של הנבחרת: “מרגיש שאנחנו שם ושאנחנו מוכנים, כולם מבינים את גודל המעמד ומה מצפים מאיתנו אנחנו מוכנים לאתגר”.

על כך שגם ביורובאסקט ישראל תפגוש את פינלנד: “זה המצב שנוצר בלי שליטה שלנו, אבל אנחנו מנסים להוציא ממנו את המיטב ואין לנו יותר מדי מה לעשות עם זה”.

על הקהל הפיני: “מלחיץ? לא, הם בסך הכל באים לראות עם אנשים כמוני וכמוך, יהיה נחמד. כשאני משחק נגד קבוצות או נבחרות עם הרבה קהל זה נותן לי פוש מסוים עוד יותר להוכיח את מה שאני שווה ומה אני יודע לעשות, אני מאמין שלכולנו כישראלים יש את הצ’יפ הזה. נבוא מוכנים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!