גודס, כהן, זיו, בלאט, סורקין, מדר וזוסמן: כל הציטוטים בפנים

אוג 17, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת ישראל הביסה 61:112 את רומניה במשחק הכנה שנערך באולם הדרייב אין. כעת, הגיע זמן הציטוטים.

המאמן גיא גודס: “ברור שזה לא הטופ. הייתי רוצה להיות בטורניר עם טורקיה ויוון. מהצד שלהם זה לא עבד אבל אנחנו צריכים לשחק. מה שאמרתי לשחקנים זה לנסות להתעלם מהתוצאה. לתת את הכי טוב בהגנה ולהניע את הכדור בהתקפה בקצב גבוה של משחק. אני חושב שברבע השלישי עשינו את זה הרבה יותר טוב ומשם זה צמח. לא צריך להסתכל יותר מדי על מה ללמוד על המשחק. כל אחד צריך למצוא את המקום שלו. האסיסטים מעמדות הפורוורד? זה יתרון גדול, ראינו את זה במשחק נגד גאורגיה. זה היה קצת אתגר בשבילנו משחק הפנים שלהם. יחסית עמדנו בזה מצוין, כלום מפרגנים והכדור זז מיד ליד. ברגע שהכדור זז כולם שמחים ומרוצים. דני אבדיה? קריטי מאוד. דני ישחק, זה אולי המשחק האחרון שלנו כמשחק הכנה עם הקבוצה. פינלנד זה לנסות לנצח את פינלנד. ברור שרציתי היום שזה יקרה אבל היה לנו חשש מלזרוק אותו אחרי כמה ימים שהוא לא עשה כלום. ביום חמישי הוא צריך לקבל דקות כדי להיכנס לשטף של הקבוצה ולהתחבר לשחקנים המנוסים. אם נמצא את החיבור הזה בין היכולות האישיות של דני ולעשות מהלכים והקבוצתיות של הנבחרת נרוויח ביג טיים”.

ג’ייק כהן: “אני חושב שהשתפרנו, לשחק נגד מישהו אחר ולעבוד על הדברים שלנו, יש מה לעבוד עוד עליו לקראת הבאות. יש דברים שבהם נוכל להשתפר, אנחנו נשחק נגד הרבה קבוצות טובות. אנו רוצים לשפר מה שניתן עכשיו כדי לבוא מוכנים יותר. אני מאוד נרגש, אני עם חבר’ה ממש טובים, לשחק עם הנבחרת זה אחד הדברים הכי טובים בקריירה המקצועית שלי, לשחק ברמה גבוהה כמו היורובאסקט – אני מקווה שנוכל לנצח משחקים שם. אנחנו נשחק נגד קבוצות עם סייז, ניצחנו נגד קבוצות פיזיות גדולות דרך הכדורסל שלנו. אנחנו צריכים לעשות את מה שאנו טובים בו כדי לנצח”.

יפתח זיו: “את הפרגון בין כולם אני לוקח מהמשחק היום”.

תמיר בלאט: “אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו, להשתפר, היום זה היה חריג. אנחנו צריכים להשתפר עוד. אני חושב שיש פה אנשים טובים שאוהבים אחד את השני ואוהבים לשחק יחד. אנחנו צריכים להמשיך להתגבש. אני מאמין בנבחרת שלנו. אנחנו רוצים לצאת למלחמה הזאת ביחד ולהשאיר הכל על המגרש. אני מאוד מתרגש מאליפות אירופה הראשונה שלי באופן אישי, זה מעמד גדול עם כל השחקנים הכי טובים. אני מצפה לזה”.

רומן סורקין: “אני חושב שאנחנו פקטור, רומניה לא קבוצה רעה. זה עוד 40 דקות לשחק יחד כולם, לשחק אחד עם השני ולשחק את התרגילים שלנו. דני היה חולה קורונה וזה משהו שאנחנו לא שולטים בו. מהמשחק הראשון הוא השתלב, כולנו חברים פה. לצבור עוד דקות זה חשוב. האווירה חשובה במשחק ולא באימון. זו המשימה שלנו. אחרי זה זה להתכונן לאליפות אירופה”.

ים מדר: “מה אני לוקח? הרצינות ששיחקנו בה בנבחרת. הבאנו את מה שאנו עושים באימון למשחק. זה עוד משחק טוב שלנו כנבחרת. נצטרך לשחק גם נגד יריבות חזקות יותר. אנחנו מנסים לקחת את זה משחק-משחק. נצטרך לעשות הכנה עוד יותר טובה”.

יובל זוסמן: “אנחנו מזיזים כדור. זה יפה לעין. זה הסיסטם. אני חושב שכל אחד בעיניי צריך להראות הרבה רצון וזה הכל. יש לנו הרבה יכולת וכישרון. אנחנו משחקים בסוף נגד עצמנו. עם הפנים קדימה. אני מאמין שזו לא אינדיקציה טובה. פעם דני, פעם אני בחוץ, קשה לדעת איך הדינמיקה תיראה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!