גודס הוצג בנבחרת: “נעשה את המקסימום כדי להגיע להצלחות”

אוק 4, 2021 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

איגוד הכדורסל ערך הבוקר (שני) מסיבת עיתונאים להצגת גיא גודס, כמאמן החדש של נבחרת ישראל במקום עודד קטש שסיים את תפקידו. מלבדו, נשא דברים גם יו”ר הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל, עמוס פרישמן.

“אין ספק שלהיות מאמן נבחרת ישראל בוגרים זה המון אחריות”, אמר המאמן, “צריך לעשות את העבודה כמו שצריך. עשו פה עבודה מצוינת, יש פה בסיס טוב לנבחרת, שכבר עשתה הצלחות. המטרה שלי היא לנסות לקחת את זה שלב קדימה מבחינת מוקדמות אליפות עולם ואליפות אירופה בקיץ. מהצד שלי, נעשה את המקסימום כדי להגיע להצלחות. זה כבוד גדול עבורי לשבת פה ולהוביל את הכדורסל הישראלי להצלחות. אני רוצה להודות למכבי ראשל”צ וליו”ר יצחק פרי שנתנו לי את ברכת הדרך, זה לא מובן מאליו. אני מאוד מעריך את זה”.

על תהליך ההצהרה שהיה בנבחרת: “יש פה תמהיל טוב של שחקנים ותיקים וצעירים, זו נבחרת שרצה כבר כמה שנים ביחד. יש פה דור שכבר התעצב ועשה הצלחות. יהיה הרבה יותר קל להיכנס בדלת הזו, התמהיל הוא טוב ואיכותי שימשיך להוביל להצלחות”.

לגבי שיתוף שחקני היורוליג והיורוקאפ בחלונות המשחקים במהלך העונה: “אני מקווה שנצליח למצוא את הפיתרון. מהצד של האיגוד עושים את כל הניסיונות להזיז משחקים. אם זה יצליח, אז מעולה. אם לא, נסתדר. כל שחקני הנבחרת מאוד רוצים להיות חלק ממנה, זה היופי, לראות את המחויבות. אני אופטימי. אני מקווה שנמצא את הפיתרון”.

על המטרות ליורובאסקט בקיץ הבא: “אנחנו עוד לא יודעים איזה סגל יהיה, מה יקרה עד הקיץ. אנחנו מתכננים עכשיו את החלון הקרוב של נובמבר, אבל אתה עוד לא יכול לדעת מה יהיה בפברואר. החלום שלנו הוא שדני אבדיה ואולי גם טי.ג’יי ליף יגיעו ליורובאסקט. לשבת ולהגדיר מטרות זה אולי קל להגיד, אבל זה לא יהיה נכון”.

על שיתוף הפעולה עם פיני גרשון באיגוד הכדורסל: “עם פיני עבדתי במכבי ת”א, אני תמיד שמח לעבוד עם מישהו כל כך בכיר ומלא בניסיון. זה יתרון גדול מאוד שיש מישהו כזה באיזור. יש לו הרבה ידע וניסיון”.

עמוס פרישמן נשאל על החלפת הצוות המקצועי בנבחרת: “אנחנו עם הפנים קדימה, אנחנו לא מסתכלים על מה שהיה אלא על מה שיהיה. לא צריך להסתכל לעבר. הצוות הקודם אימן ארבע שנים ועשה עבודה טובה. עכשיו אנחנו מתקדמים קדימה. נעשתה עבודה נהדרת עד היום ותעשה עבודה נהדרת גם מעכשיו. נפעל לעשות את המקסימום כדי שהשחקנים שהמאמן ירצה גם יהיו פה”.

מנהל הנבחרת, מוטי דניאל: “אני רוצה לברך את גיא, אני חושב שהעניין הזה של מורשת ומי שמכיר את נבחרת ישראל ועבר בה כשחקן, הזיע בחדרי הלבשה ונלחם באליפויות אירופה, זה הרבה יותר מטבעי שהוא יצעד קדימה לתפקיד המאמן. הבחירה בו היא מצוינת ואני מקווה שהעבודה שהתחילה בתקופה של עודד (קטש), וזו גם הזדמנות עבורי להודות לו ולצוות שלו, תימשך. יש לנו שחקנים שמשתוקקים לשחק בנבחרת ומחכים לרגעים האלו. הם דרוכים ורק מחכים לקריאה. אני מאוד אופטימי ונרגש לגבי הפעילות שלנו בשנתיים הקרובות”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!