גביע המדינה לנוער ולנערים א’: הזוכות והמצטיינים בפנים

על ידי Moshe Halickman

באדיבות איגוד הכדורסל

הפועל גלבוע מעיינות – מחזיקת גביע המדינה לנוער ע”ש יגאל דר! בדומה למשחק שפתח את הערב, גם הגמר השני בין עמק חפר לגלבוע מעיינות היה שקול כמעט לכל אורכו. גלבוע הייתה בשליטה לאורך רוב המשחק כשהיא מצליחה מדי פעם גם לברוח לפער על סף הדו ספרתי, אבל חפר ידעה כל פעם לחזור למשחק ולשמור את המתח עד לסיום.

יכולת מאני טיים של האדומים עזרה לה לברוח שוב לפער קל בדקות הסיום, והפעם גם הצליחה לשמור על היתרון עד לחגיגות בסיום עם הניצחון 59:67. האדומים רושמים היסטוריה קטנה כשזה הוא התואר הראשון של קבוצת הנוער של המועדון. עמק חפר, מחזיקת הגביע מאשתקד, נפרדת מהתואר. ניב למפרט נבחר לשחקן המצטיין.

קלעו לגלבוע/מעיינות: ניב למפרט 22 (13 ריבאונדים), זיו וייסמן 13, נווה מינץ 12 (11 ריבאונדים), יואב ברמן 8 (8 אסיסטים), שחר ארז 6, עמית בר 3, יובל בר לב 3.
קלעו לעמק חפר: יואב וושלר 12, לירן מסיקה 11, ארז חסון 11, בן שרף 11, ניתאי טפרברג 9, אדם ישראלסתם 8, איתם כהן 3, קורן משה 3 (7 ריבאונדים), עמית פאר 2.

דרמה ענקית במשחק גמר נערים א’ על שם יורם קאופמן ז”ל הסתיימה בנצחון של מכבי יהושע ת”א על הפועל עמק חפר. 40 דקות סופר שקולות וצמודות, בהן שתי הקבוצות הציגו יכולת טובה ופער השיא שראינו היה 6 הפרש. הדרמה נכנסה עמוק למאני טיים, כשחפר עם כמה שלשות לקראת הסיום הפכה פיגור קל ליתרון קל.

מכבי ת”א גם היא עם שלשות הורידה למינוס נקודה בלבד, וממש בשניות הסיום חדירה גדולה לסל של עומר מאייר נגמרה בסל ששווה גביע. 72:73 בסיום למכבי יהושע ת”א ששומרת על התואר משנה שעברה. עומר מאייר שקלע את סל הניצחון נבחר לשחקן המצטיין במשחק.

קלעו למכבי ת”א: עומר מאייר 24 (9 ריב’, 6 אס’), ירון גולדמן 18, איתי ורדי 8, אביאל מאמו 7, עמית צוקר 6, בנימין זבינסקי 6, ערן שובל 3, עמרי נחום 1.

קלעו לעמק חפר: אריאל סלע 18 (23 ריב’, 6 אס’), בן שרף 14, רני בלגה 12, אורי יאיר 10, שגיא נאמן 8, עידו ברנשטיין 6, עודד זהבי 2 (8 ריב’), יונתן קלר 2.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!