“גאה להיות חלק ממועדון מיוחד”: אילן עמר ממשיך כעוזר מאמן הפועל חיפה

יונ 18, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חיפה הודיעה על הארכת החוזה של אילן עמר כעוזר המאמן זו השנה החמישית ברציפות ובירכה אותו ליום הולדתו שחל היום. מהמועדון נמסר: “עברנו דברים נהדרים יחד – עליית ליגה, ניצחונות גדולים ואפילו הגענו לאירופה, ואנחנו שמחים להמשיך יחד עם אילן את הדרך המשותפת שלנו וליהנות מהיכולות הנהדרות שלו, שעזרו לנו להגיע לרגעים האלו. נוסף על הצד המקצועי, אילן עמר אחראי על אחד הדברים שאנחנו הכי מתגאים בהם בהפועל שלנו – הקשר עם בתי הספר לחינוך מיוחד. אילן, מורה לחינוך גופני בבית ספר צלילים בקרית ביאליק לילדים על הרצף האוטיסטי, מרכז ומוביל את כל התקשורת של המועדון עם בתי הספר, שכוללת אימונים משותפים, טורנירים, ביקורי שחקנים ועזרה לוגיסטית. לצד כל אלה, משמש עמר גם כמאמן מנטלי במועדון”.

יושב ראש המועדון, יובל רוסמן: “חגיגה כפולה הערב – גם יומולדת וגם הארכת הסכם לעונה חמישית במועדון. אילן מייצג את כל הערכים והמשפחתיות שלשמן הוקמה עמותת האוהדים. הארכת ההסכם מסמלת עבורנו המשכיות אשר חשובה ליציבות המועדון”.

אילן עמר: “אני מודה לכולם על הברכות ליום ההולדת ולהארכת ההסכם. אני גאה להיות חלק ממועדון מיוחד שחרת על דגלו לצד הפעילות המקצוענית פעילויות למען הקהילה ובפרט עם ילדים על הרצף האוטיסטי. אני מודה ליובל רוסמן ולשאר חברי ההנהלה על הבעת האמון בי ואני בטוח שמצפה לנו עונה מרגשת”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!