בריאנט קרופורד בראיון מיוחד: “לעולם לא אשכח את גלבוע”

אוק 13, 2021 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפועל גלבוע/גליל תתארח באיטליה למפגש מול רג’יו אמיליה האיטלקית (רביעי, 21:30), במה שיהיה המשחק הראשון שלה במסגרת שלב הבתים של היורופקאפ לעונת 2021/22. רגע לפני שהחבורה של המאמן גיא קפלן תנסה להרשים בחוץ, ערכנו ראיון מיוחד עם שחקן רג’יו אמיליה, בריאנט קרופורד. הרכז האמריקאי (בן 24, 1.90 מטרים) פתח בסערה בעונת 2018/19 את הקריירה המקצוענית שלו בגלבוע/גליל, נפצע בהמשך ונחלש מעט בעקבות פציעה, כשבסך הכל הוא העמיד ממוצעים של 15.3 נקודות ו-4.8 אסיסטים בישראל. לפני שעבר לאיטליה קרופורד שיחק במשך שנתיים ביובנטוס הליטאית. כעת, קרופורד מדבר בין השאר על התקופה שלו בישראל לקראת המפגש עם האקסית.

איך זה מרגיש עד כה לשחק ברג’יו אמיליה?

“אני אוהב לשחק עבור הקבוצה, כולנו מסתדרים טוב, נשארים ביחד בתור יחידה אחת ומתחרים בכל יום”.

איך התחושה לשחק ביורופקאפ נגד גלבוע, הקבוצה המקצוענית הראשונה שלך?

“זה יהיה יפה לשחק נגדם, היו לי הרבה זיכרונות טובים מגלבוע ושם התחלתי את הקריירה המקצוענית שלי, אז זה מקום שלעולם לא אשכח”.

מה היה הרגע הכי גדול מבחינתך בעונה שלך בישראל?

“לא הייתה לנו שנה טובה בתור קבוצה בנוגע לניצחונות, אבל כן ניצחנו את מכבי תל אביב באותה שנה בגלבוע. זה היה בוודאות אחד מרגש”.

למה אתה מתגעגע בישראל?

פגשתי אנשים מגניבים כשהייתי שם ובניתי כמה חברויות טובות שעדיין יש לי היום”.

איך המשחק שלך השתנה כשהיית בליטא במשך שנתיים?

“ליטא זה איפה שאני יכול להגיד שלמדתי איך לשחק יותר את סגנון הכדורסל ה’אירופי’. להאט את המשחק תוך שמבצעים מהלך חכם, להחשיב כל פוזשן, ופשוט להבין מה קורה בכל רגע של המשחק”.

מהן המטרות שלך מבחינה אישית וקבוצתית כשמסתכלים קדימה?

“מבחינה אישית אני רוצה להמשיך ללמוד כמה שאני יכול בכל יום מהחברים שלי לקבוצה ומהמאמנים, לא רק עבור ההצלחה האישית שלי אלא עבור ההצלחה של הקבוצה! לנצח זה הכי חשוב בשבילי וזאת המטרה שיש לי עבור הקבוצה שלנו, פשוט להמשיך להתחרות ולהפוך כל אחד לטוב יותר כדי שנוכל להיות מוכנים כשנפגוש את היריבות שלנו”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!