בעיית העבירות- שיעור נוסף שדני ילמד ממנו: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח על ההפסד של אבדיה והוויזארדס לקליפרס

פבר 24, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

לכאורה רצף חמשת הניצחונות הבלתי סבירים של הוושינגטון וויזארדס הסתיים לאחר הפסד 135-116 ללוס אנג’לס קליפרס. למרות פיגור של 24 נקודות הפרש באמצע הרבע השני, הוויזארדס נלחמו חזרה והורידו את ההפרש לחמש נקודות עם הכניסה לרבע הרביעי, הודות לריצה של 17-4 בסיום הרבע השלישי. בסופו של דבר הקבוצה הביתית ברחה, בזמן שוושינגטון לא יכולה להשלים קאמבק מסיבי בפעם השנייה ברציפות כמו בהרבה לילות. פעמיים בשלושת המשחקים האחרונים דני אבדיה שיחק פחות מ-12 דקות ולא קלע אפילו נקודה בפעם השנייה בקריירת ה-NBA הצעירה שלו.

״אנחנו יודעים מה נדרש כדי לנצח משחקים ולא עשינו זאת במשך כל 48 הדקות הלילה״, כך ראסל ווסטברוק אמר בפשטות אחרי ההפסד.


בתור אחת מקבוצות ההגנה הטובות ביותר ב-NBA עם מגוון שחקנים שיכולים לשמור ברמה גבוהה מבחינה אינדיבידואלית, זה נשמע הגיוני שהקליפרס פתחו חזק את המשחק והחזיקו את הוויזארדס רק על 20 נקודות ברבע הראשון. ראסל ווסטברוק ובראדלי ביל קלעו רק שבע נקודות ב-3-10 מהשדה, בעוד שפול ג׳ורג׳ וקוואי לנארד קלעו 23 נקודות באחוזי קליעה של 10-13 רק ברבע הראשון לבד. 

״לא הצלחנו להתמודד עם הפיזיות שלהם בתחילת המשחק״, סקוט ברוקס התייחס להתחלה האיטית של וושינגטון. ״אני חושב שהם עשו עבודה נהדרת בלקבוע את הקצב, הם נכנסו חזק בגוף שלנו, הם היו יותר אגרסיביים, הם החזיקו אותנו ואנחנו לא זזנו, כשאתה לא נע אף אחד לא יקבל שריקות לעבירות, צריך לתת להם קרדיט, הם קבעו את הקצב מוקדם  ואנחנו לא הגבנו טוב כמו שהיינו צריכים״.

למרות ההופעה המצוינת ברבע הרביעי נגד הלייקרס, המומנטום לא המשיך בלילה שאחרי לדני אבדיה שקיבל שלוש עבירות במחצית הראשונה תוך ארבע דקות של משחק. הרוקי הבליט את רגשותיו וציין שהוא נוטה לקבל יותר שריקות, עקב חוסר הניסיון שלו ולמעמד שלו כרוקי בליגה. בחלק מהדברים יש אמת, אבל הדבר גם מצריך התאמה מצידו של אבדיה לא לתת לשופטים בכל הזדמנות לשרוק לעבירות נגדו. זה עוד שיעור מהרבה שיעורים שבן ה-20 ילמד באחת מהעונות הכאוטיות שהיו לרוקי ב-NBA. 


״הוא מקבל ניסיון נהדר. חלק מלהיות שחקן NBA הוא לעבור את כל ההתנסויות האלו ואתה לומד להתמודד איתם בפעם הראשונה ולאחר מכן תעבור את זה, הוא הולך להתמודד עם הדברים הרבה יותר טוב״, כך סקוט ברוקס אמר לפני המשחק נגד הלייקרס ביום שני.

הוויזארדס יסיימו את מסע המשחקים הראשון במערב ביום חמישי בדנבר, היכן שהנאגטס ינסו לנקום אחרי שוושינגטון גברה עליהם בבית ביום רביעי שעבר.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!