בני הרצליה מול הפועל חולון: החמישייה המשותפת

יונ 6, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

בני הרצליה תארח הערב (שני, 21:00) באולם היובל את הפועל חולון למשחק הראשון בסדרת הטוב משלושה בגמר הפלייאוף בליגת העל. כעת, יצרנו את החמישייה המשותפת של שתי הקבוצות.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

רכז: ג’ו רגלנד (הפועל חולון)

קוסם על הפרקט. ג’ו רגלנד יכול למסור אסיסטים מבריקים, לחדור בקלות, לספק תצוגות קליעה בלתי נשכחות מחוץ לקשת, לתרום בריבאונד למרות גובהו וגם לחטוף בהגנה.

Joe Ragland – Photo Credit: Dov Halickman

קלע: כריס באב (בני הרצליה)

מי שהגיע לחמישיית העונה מועדף על פני טיירוס מגי. כריס באב יכול לצלוף ממרחק, לקלוע זריקות מכריעות, לחטוף בהגנה וגם להשתמש בגוף שלו כדי לדייק מבפנים ולחלק אסיסטים במצבים שהוא לא יכול לזרוק.

Chris Babb – Photo Credit: Basket.co.il

סמול פורוורד: שון דאוסון (בני הרצליה)

נכון, במשבצת הישראלית אפשר גם לשים את רפי מנקו או את סנדי כהן, אבל האפסייד של שון דאוסון הוא גבוה יותר וכזה שאי אפשר להתעלם ממנו לעולם. הסווינגמן, כמו שכולם אומרים, מסוגל לספק יכולת של זר, כשאם הוא תופס יום גדול אז הוא יכול לחדור, לקלוע מבחוץ, לשמור היטב בהגנה, לעזור בריבאונד ולחלק מסירות טובות.

Shawn Dawson – Photo Credit: Basket.co.il

פאוור פורוורד: כריס ג’ונסון (הפועל חולון)

אין דבר שהוא לא מסוגל לעשות על הפרקט. כריס ג’ונסון יכול לדייק מבחוץ ומבפנים, להילחם על ריבאונדים כולל בהתקפה, לחטוף כדורים בהגנה בזכות הקשיחות הבלתי מתפשרת שלו כשלא סתם הוא שוב נבחר לשחקן ההגנה של העונה ונכנס לחמישיית העונה, כאשר הוא גם מסוגל לספק אסיסטים יפים.

Bryce Washington and Chris Johnson – Photo Credit: Basket.co.il

סנטר: צ’ינאנו אונואקו (בני הרצליה)

המצטיין של הזכייה ההיסטורית בגביע המדינה ומי שהפך לקונצנזוס בקרב הכדורסל הישראלי עם חותמת של תואר שחקן העונה. צ’ינאנו אונואקו מסוגל לעשות הכל: לקלוע זריקות לשתיים כולל דרך הטבעות ומחצי מרחק, לדייק מבחוץ, לעשות עבודה אדירה בריבאונד, לחלק מסירות נפלאות ולשמור היטב בהגנה כשהוא מספק שם מאמץ בדרך לחטיפות ולחסימות.

Chinanu Onuaku – Photo Credit: Basket.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!