“בני הנוער של היום נמצאים באינסטגרם, בסטורי ובטיקטוק”

נוב 9, 2021 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

איגוד הכדורסל ערך היום (שלישי) אירוע השקה מחדש ברדינג 3 שבתל אביב. באירוע נכחו רבים מבכירי הכדורסל הישראלי לדורותיו: מאמנים, שחקנים ועוד. את האירוע, שבו בין היתר נחשפו המדים החדשים של נבחרות ישראל, הסמל החדש של האיגוד והשם החדש “איגוד הכדורסל הישראלי”, הנחה הקומיקאי צביקה הדר.

יו”ר איגוד הכדורסל הישראלי, עמירם הלוי, אמר בין השאר בנאומו: “אני שמח לראות את כולם פה, העבר, ההווה והעתיד של הכדורסל הישראלי מרוכזים כאן. אלה ימים חשובים עבורנו, מחרתיים תעלה נבחרת הנשים למשחק הראשון במוקדמות אליפות אירופה. זאת האליפות השלישית שאנחנו מביאים בשנים האחרונות וזו גאווה וכבוד לישראל. 40 שנה לא היינו באליפות העולם וזה הזמן לחזור. בשנים האחרונות איגוד הכדורסל משקיע המון בנבחרות הצעירות. המיתוג מחדש, מלבד היותו שינוי תדמיתי, נועד כדי להביא עימו קהלים חדשים לכדורסל הישראלי. בני הנוער של היום נמצאים באינסטגרם, בסטורי ובטיקטוק, אנחנו הבנו את העניין הזה ועל כן האיגוד נמצא שם. האיגוד לא נח גם בהיבט הטכנולוגי. אנו נפגשים עם חברות ומיזמים, ובוחנים שיתופי פעולה בתחומים שונים. יש משחקים שמצולמים באופן אוטומטי, באולמות יש מצלמות אוטומטיות, זה היה חשוב מאוד במיוחד בתקופת הקורונה. אנו עושים מאמצים גדולים להגדיל את בסיס הפירמידה ברחבי הארץ. לסיכום, זה הזמן גם לעדכן את השם החדש שלנו. מהיום אמרו: ‘איגוד הכדורסל הישראלי’. אני מבקש להודות לכל עובדי האיגוד”.

מאמן נבחרת הנשים החדש, שרון דרוקר, סיפר על תחושותיו לקראת משחק הפתיחה של קמפיין מוקדמות אליפות אירופה ביום חמישי: “זה מיוחד. מוטיבציה גבוהה, רוצות, ממושמעות, אנחנו נבוא ביום חמישי ונעשה את הטוב ביותר שלנו. לטביה היא נבחרת טובה, אבל החלטנו שבשבוע הזה אנחנו מתרכזים בעצמנו. יש לנו גאווה”.

מאמן נבחרת הגברים, גיא גודס, סיפר: “כבוד גדול לאמן את נבחרת ישראל בוגרים, אתגר גדול, משימה גדולה, אחריות גדולה. לא הצלחנו להגיע לאליפות העולם אז אולי הפעם נעשה את זה”.

המנהל המקצועי של נבחרות ישראל, פיני גרשון, נאם וקיבל עוגת יום הולדת (בעוד יומיים הוא בן 70): “אני מתרגש כי כל אחד מהאנשים שיושבים פה, שחקנים, מאמנים, מאמנות, שחקניות, עסקנים, מנהלים, כולם חלק מהקריירה שלי וזה מרגש. מהיום שהתחלתי לשחק כדורסל ועד היום. אני חושב שלכל אחד יש חלק בהצלחה, שמעון (מזרחי) בתארים עם מכבי תל אביב, כמובן השחקנים הצעירים שהביאו אותנו להישגים חלומיים באירופה בשלוש השנים האחרונות. הייתי היום בישיבה עם פיב”א ואנחנו אלופי עולם ביסודות הכדורסל עד גיל 15. המטרה שלנו היא לעשות שחקנים, נבחרת טובה, נבחרת ישראל כבר שנים רבות מופיעה ברציפות באליפות אירופה ואנחנו מאוד רוצים להשתתף באליפות העולם. כל הנבחרות שלנו נמצאות בדרג הראשון באירופה. אני רק יכול להודות לכל אחד ואחד מהאנשים שיושבים פה על ההצלחה שלנו בשנים האחרונות בכדורסל. כל בוקר שאני מתעורר אני הבנאדם המאושר בעולם, אני לא עובד אלא נהנה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!