בן אלטיט על חייו של לגיונר בזמן מלחמה, הזכייה ביורוליג עם מכבי, ההשתתפות באקס פקטור ישראל והאהבה לאופנועים

נוב 6, 2023 | פודקאסט

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: פיב”א


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 102, שבו מתארח בן אלטיט, הלגיונר של ראפיד בוקרשט הרומנית. הפרק, שנפתח עם ההתמודדות של אלטיט עם המצב במדינה זרה, השאלה איפה זה פוגש אותו באופן אישי והתגובות שהוא מקבל, נמשך עם תחילת הדרך שלו בעולם הכדורסל והגדילה במחלקת הנוער של מכבי תל אביב. לאחר מכן, אלטיט דיבר על השנה במכללת בראיינט והסיפור מאחורי ההגעה שלו לשם, בנוסף להגעה לנבחרות הצעירות כולל תפקיד קפטן נבחרת העתודה. אלטיט גם הרחיב על העלייה לבוגרים בבני הרצליה, וכמובן דיבר על החוויה לשחק בקבוצה הבוגרת של מכבי ת”א, הזכייה ביורוליג, העבודה עם דייויד בלאט וניקולה וויצ’יץ’ והחוויה לשחק מול הקליבלנד קאבלירס של לברון ג’יימס.

אלטיט גם דיבר על שיתוף הפעולה עם דראגן בנדר בעירוני רמת גן והזיכרון שלו מאנטה ז’יז’יץ’, שיתוף הפעולה עם מאיר טפירו בעונה האחרונה שלו בקריירה כשחקן והחוויה לשחק תחתיו לאחר מכן, בנוסף להגעה לנבחרת הבוגרת והעבודה עם עודד קטש. אלטיט נזכר בשיתוף הפעולה עם זאק לידיי, ג’ייקובן בראון בהפועל גלבוע/גליל ואריאל בית הלחמי, סיפר על החוויה לשחק תחת אריק אלפסי ז”ל וענה האם הייתה לו יותר מוטיבציה במשחקים מול מכבי ת”א. אלטיט גם דיבר על עליית הליגה עם רמת גן כקפטן, החוויה לשחק מול בן שרף וההגעה לבוקרשט.

בנוסף, אלטיט סיפר על כדורסל ה-3 על 3, גילה איך נראה יום בחייו, מהם היתרונות שלו והדברים שהוא עדיין צריך לשפר יחד עם העמדה המועדפת, האם הוא צופה בכדורסל בזמן הפנוי והאם הוא מעדיף לצפות באן.בי.איי או ביורוליג, כמו גם המאמנים שהכי השפיעו עליו, השחקן הכי טוב שיצא לו לשחק איתו והשחקן הכי טוב שהוא שיחק מולו. אלטיט כמובן דיבר על החוויה הבלתי נשכחת באקס פקטור ישראל, הביא משהו מעניין שלא יודעים עליו ושיתף את דעתו על הכדורסל הישראלי כיום, בנוסף למטרות שלו העונה מבחינה אישית וקבוצתית. אלטיט גם ענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי, חשף מה החלום שלו ולסיום הביא סיפור מיוחד מהשנים שלו בכדורסל לטובת “פינת סיפור”: מה קרה פעם כשדייויד בלאט קרא לו לעלות לפרקט?

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!