“במעמדים כאלה אין יתרונות של תקציבים ושמות”

פבר 12, 2022 | גביע, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

איגוד הכדורסל ערך מסיבת עיתונאים לקראת המפגש מחר (ראשון, 18:45) בין הפועל חולון לבני הרצליה בחצי גמר גביע המדינה כאשר המשחק ייערך בהיכל מנורה מבטחים. המנצחת תפגוש בגמר את המנצחת בדרבי בין מכבי תל אביב להפועל תל אביב. בצד של הרצליה מי שלא נרשם להתמודדות הוא שאמרקוס קנדי, כשאצל חולון אלה הם אדם סמית’ והיידן דלטון. המאמנים והקפטנים של הקבוצות דיברו לקראת ההתמודדות.

קפטן בני הרצליה, יאיר קרביץ, אמר: “זה מרגש, חד משמעית, עבדנו קשה מתחילת השנה ואני שמח שיש תוצאות. אנחנו שמחים מאוד שיש אולם מלא, בשנה שעברה לא היה קהל וזה היה חסר לנו. אני שמח שהעבודה הכקשה שלנו משתלמת, נבוא בטירוף”.

קפטן הפועל חולון, גיא פניני, סיפר: “בשבילנו זה כיף להיות במעמד הזה, כבוד גדול למועדון, אנחנו משחקים נגד קבוצה מצוינת, בכושר טוב, מאוד כישרונית ומאומנת, יהיה לנו אתגר גדול לנצח ולעלות לגמר. אני הגעתי לפה לפני חמש שנים וידעתי שאני מגיע למועדון עם מסורת ופוטנציאל, בשנים האלה עברנו תהליך ונהיינו חברים קבועים במעמדים האלה. לחץ זה טוב ואני שמח שיש ציפיות מאיתנו, כמובן שזה שם עלינו קצת יותר אבל יש לנו שחקנים שהיו במעמדים האלה. לגבי הגבוהים, פגשנו כמה קבוצות השנה עם סייז יותר גדול משלנו והתמודדנו עם זה לפעמים טוב ולפעמים פחות, נצטרך לשים את הלב והציפורניים על המגרש כדי לשמור על הצבע”.

מאמן בני הרצליה, אורן אהרוני, דיבר: “חולון קבוצה מצוינת עם מאמן מצוין וסגל שחקנים מצוין, בניגוד אלינו שכמועדון לא היינו במעמדים האלה הרבה שנים חולון הייתה במעמדים האלה. בזכות העבודה הקשה והאינטנסיביות שלנו נצליח לסגור את הפערים האלה. חולון קבוצה טובה, מנוסה מאוד, יודעת להגיע למעמדים האלה, על הרקורד של גיא גודס אני בכלל לא צריך לדבר. אנחנו המועדון עם התקציב הכי נמוך בליגה, אני פחות מסתכל על זה ככה. גם כריס (באב) וגם צ’ינאנו (אונואקו) הם שני שחקנים מאוד חשובים עבורנו, כריס מנוסה וצ’ינאנו פחות, זו שנה שנייה שלו באירופה אבל הוא חווה את המעמדים האלה בקרואטיה. אנחנו חושבים כמועדון על הקבוצה ופחות על שחקן ספציפי כזה או אחר, זו הדרך שהביאה אותנו עד לפה וזה האני מאמין שלנו”.

מאמן הפועל חולון, גיא גודס: “אנחנו יודעים מה זה אומר להיות במעמד של משחקי נוקאאוט שאתה צריך ביום נתון לתת את הטוב ביותר שלך, עשינו את זה שלוש פעמים ברציפות ואני מקווה שנעשה את זה עוד פעמיים. הרצליה במקום הראשון בליגה עם מאמן מצוין. זה הולך להיות מאבק קשה, חמישים-חמישים, ביום נתון הכל יכול לקרות. נבוא מוכנים וננסה להביא את ההגנה שהבאנו ביום רביעי (מול לודוויגסבורג)”.

על השינויים בסגל: “קשה להגיד לגבי השינויים, מגי היה במשחק האחרון אחד הגורמים לניצחון שלנו, ההיכרות שלו עם המועדון והשחקנים היא משמעותית, זו תוספת גדולה גם להמשך. כשאתה עובר את החוויות האלה ויודע להגיע מוכן פיזית ומנטאלית זה דבר משמעותי מבחינתנו, יש לנו הרבה ניסיון בקבוצה עם שחקנים שהיו במעמדים האלה וזכו בתארים”.

על כך שהורחק במשחקו האחרון כמאמן מכבי ראשון לציון בתבוסה להרצליה: “זה היה לפני הרבה זמן, מאז שעברתי לחולון הרבה דברים קרו בזמן קצר שאתה שוכח מה היה לפני חודש. ראיתי את הרצליה, אנ מודע ליכולות שלה, יש להם שני שחקנים שבעמדות שלהם הם בין הטובים בליגה (באב ואונואקו), אבל זו קבוצה וכל אחד יכול לתת את מה שצריך כדי לנצח. נצטרך לעצור אותם כקבוצה. אנחנו צריכים לבוא מוכנים מנטאלית ופיזיים ל-40 דקות של מאבק חזק. במעמדים כאלה זה עניין של יום, אין יתרונות של תקציבים ושמות, בסופו של דבר זה יום נתון”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!