“בלאט קוסם, למה מכבי נתנה לזוסמן ללכת?”

על ידי Joshua Halickman

ג’וש הליקמן הוא שליח אתר “ספורטס רבי” לפראג

ג’יילין סמית’ יהיה המתאזרח של נבחרת קרואטיה ביורובאסקט הקרוב. כעת, הקומבו-גארד האמריקאי (בן 27, 1.93 מטרים) של אלבה ברלין העניק ראיון לאתר “ספורטס רבי” (הראיון המלא יהיה זמין לקריאה באתר באנגלית), שבו הוא דיבר בין היתר על חבריו לקבוצה בגרמניה ושחקני נבחרת ישראל, תמיר בלאט ויובל זוסמן.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts ואל תשכחו לדרג אותנו באפליקציות הפודקאסטים

על בלאט, אמר סמית’: “אני חושב שבתחילת העונה זה היה אני, תמיר ומאודו לו בעמדת הרכז, וכאשר העונה התקדמה ישראל (גונזאלז, המאמן) הסיט אותי לעמדה מספר 2 ותמיר השתלט על החמישייה השנייה. אתה רואה אותו עושה מסירה ואומר מה הוא עושה, אבל הוא כמו קוסם בדרך שהוא מעביר את הכדור למישהו. אתה גם יכול לראות שהוא וזוסמן שיחקו ביחד במשך זמן רב כאשר הוא יודע בדיוק איפה לשים את הכדור. אם אתה רץ תמיר יכול למצוא אותך, ולשחק איתו, רכז שתמיד מחפש אותך, זה נהדר”.

סמית’ הוסיף על זוסמן: “הוא יכול לעשות קצת מהכל. הוא יכול להגן, לזרוק ולהוביל כדור. הוא היה ממש בחור שהוא דבק, כשהיו לו את האפשרויות שלו הוא יכל לעשות דברים עם הכדור, הוסיף עוד מימד בשבילנו והיה שמח לשחק את המשחק שלו. שמעתי שהוא היה בחור של שלשות והגנה במכבי אבל לא יכולת לראות את זה, תהיתי למה מכבי נתנה לו ללכת, הוא שחקן כל כך מוכשר”.

Jaleen Smith – Photo Credit: Euroleague.net

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!